Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom a gyerekeket?

Miért utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elviselni őket, száz dolgot fel tudnék sorolni hogy mit nem szeretek bennük. Ha meglátok egyet, igyekszem minél távolabb maradni és lenyelni az utálatot amit érzek, de ahogy telik az idő, egyre nehezebben megy.

2018. aug. 7. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vegyes érzéseim vannak, vannak gyerekek, akiket kifejezetten aranyosnak és bájosnak találok, de a többséget ki nem állhatom.

Mondjuk a nevelés a ludas, mert a jól nevelt normális gyerekekkel semmi bajom az ég világon, akiket meg itt többen is felsoroltak, hogy folyton rohangál, nem figyel a környezetére, követelőzik, belevág a szavadba, azoknak meg kell nézni a szüleit, nem igazán törődnek velük.


Egyelőre nem is szeretnék gyereket, bár én nem tartom kizártnak, hogy később akarni fogok. Annyi viszont biztos, hogy soha nem fogom tolerálni más gyerekét, ha az nem viselkedik normálisan.

2018. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

26 éves nő vagyok, ugyfelszolgalaton is dolgozom, ahova általában a gyerekeiket is magukkal rángatjak az emberek. Néhány óra alatt szetmegy tőlük a fejem. Sokan direkt buzdítjak őket, hogy csináljanak minél nagyobb cirkuszt, hátha akkor hamarabb végeznek. És persze rájuk szólni se szabad, hiszen a saját szüleik se nevelik őket semmire, nincsenek hozzászokva a fegyelmezeshez.


Amúgy kamaszkorom óta úgy gondolom, hogy nekem nem lesz gyerekem és ez azóta se változott, sőt.

2018. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, én is nagyon útálom őket!

Régen szerettem volna, de már rosszul vagyok tőlük, idegesítenek.

2018. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostani kérdés, de látom sok itt a lelkitárs :D mindig tudtam, hogy nekem nem lesz, és mikor a bölcsek azzal jönnek, hogy majd megváltozol...hát. évről évre egyre jobban irritálnak :P
2019. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagyok a korban de azt kell h mondjam még mindig nem tudom eldonteni hogy milyen anya lennék.Mert turelmem energiam sok mindenhez van csak a gyerekekhez nem. Keptelen vagyok mas gyerekeit 1 oranal tovabb mai napig elviselni. 10 evvel ezelott amikor még 20as eveimet tapostam szivbol utaltam a gyerekeket s folyamatosan hangoztattam nekem nem lesz mert ki nem allhatom őket. Azt gondoltam s foleg a csaladom hogy ez idovel valtozik es ha mar erett 30as nő leszek maskepp gondolkodom majd. Hat nem az erzes valtozatlan igaz nem akkora foku ellenszenv van mint anno de tovabbra sem eroltetem a gyerekkerdest csak mert ez igy van rendjen. Talan onzo vagyok de ez se erdekel utazni akarok elmenyeket megelni, aztan hatha egyszer...mindenesetre az idegen kolykoket tovabbra sem birom ki.
2019. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Én 26 vagyok és ki nem állhatom őket. Most végre Párommal össze tudtunk költözni, erre nekünk kell vigyázni az unokahúgára, mert a kedves Anyukája nem foglalkozik vele. Zajong, meg összefirkál mindent és mindketten home-office-ban dolgozunk. Valamelyik este sem tudtunk kettesben lenni, mert a kisasszony cseszett elaludni és járkált a lakásban. Nem tudom meddig bírom még, de ha a könyveimbe belerajzol, akkor fog a bomba robbanni.
2020. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Na most kicsit megnyugodtam :D rühellem őket már elég régóta, nem érzek semmiféle késztetést, hogy legyen, sőt egyre jobban taszítanak, egy hónap múlva leszek 29 :)
2020. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülök, hogy ilyen emberek hozzászólásait olvasom... Én is rühellem a gyerekeket. Senki másra nem tudnak gondolni csak saját magukra. Ordítanak, visítanak és hisztériáznak, ha valami nem úgy történik, ahogy akarják. Nem értenek meg semmit, akkor sem ha elmagyarázod. Hülye gondolataik vannak, hülye kérdéseik vannak, és úgy összességben rohadt idegesítőek... Pfu... Nevelés kérdése az egész, tudom. Ezért is azt mondom inkább, hogy ha nekem lesz gyerekem,ő lesz a legjófejebb kisgyerek, hogy se engem se másokat ne idegesítsen a halálba.
2020. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 ladylatex válasza:
85%

Én csak azt csodálom, hogy még senki nem jött ide meglincselni titeket. :D

Rettenetesen utálom a gyerekeket, nem tudok visszaemlékezni mikor élesedett ennyire ki ez az érzés. Gyerekkorom óta tudom, hogy soha nem fogok szülni, nem teszem ki magam annak a rettenetnek. De hogy ez a szimpla döntés mikor és hogyan ment át tiszta gyerekgyűlöletbe, azt nem tudom. A 2 év alattiakat alapból nem tudom elviselni, az afölöttiekre vetnem kell egy pillantást, hogy eldöntsem. Nagyon ritkán látok egy-egy olyat, amelyikben lakozik némi szikrája az értelemnek. A legtöbb vagy üres tekintettel és csurgó nyállal bámul vagy visítva hisztizik. Természetesen ez a szülőről is tökéletes képet fest, akinek ilyen gyereke van, az felőlem lehet neurológus isten vagy atomfizikus, a szememben csak egy újabb olyan ember, aki hozott egy felesleges rossz döntést.

Ja és nem, bennem sem fog ez már soha megváltozni, egyébként sem egy kapcsolat vagy egy másik ember függvénye, hogy én mihez hogyan viszonyulok. Jó nagy birka, aki ezzel a "majd ha szerelmes leszel mindent máshogy látsz" dumával próbál meggyőzni.

2020. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Én is nagyon utálom őket. Nekem is a szüleim.. Ugyan az. Azért utálom mert... Nem akarok ismételni, már sokan leírták. :D
2020. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!