Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy fiú...

Miért van az, hogy egy fiú nagyon helyes fiatalkorában (16-18) ám ahogyan férfivá érik (20-25) igénytelenné, és rondává válik?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mitől számít igénytelennek rondának, ezt nem írtad.
2018. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

A nők se sokáig szépek ám...

Általánosítani néhány példa alapján a leggusztustalanabb,még akkor is,ha le leszek pontozva...

2018. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát például megváltozik, de nem azaz egészséges serdülés megy végben, hanem igénytelenné válik teljesen.

Míg fiatalabb korában ízlésesen öltözött, most már szedett-vetett nem is figyel rá miket kapkod magára, nem fésülködik, össze-vissza hagyja nőni az arcszőrzetét... Vagy ez normális a pasiknál?


A nők egy külön téma, én most a pasikra szeretnék koncentrálni :D

Sajnos egy kedves ismerősömből indulok ki aki pár éve iszonyat jó pali volt, manapság meg... Hát elég furcsa.

2018. aug. 7. 21:08
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Az esetek 98%-ában ez van sajnos. Hogy miért!? Azért, mert így dönt. Saját akaratából b..ssza megát tönkre. Ahogy megy a serdülőkor, a fiúk többsége elkezd hízni. Úgy állnak hozzá, hogy ez csak plusz 5 kg zsír. Nem látszanak már a hasizmai. Mégis mi ezzel a baj...!? Aztán hízik tovább, egyre nagyobbra. 20 éves kor után a legtöbb fiú már elhízik. Aztán, ahogy jön a munka, tovább fokozódik az igénytelenség. Előkerülnek a kedvenc kifogások: a "sok a munka" és a "nincs időm". Csökken az igény a kimozdulásra, a sportra, a szórakozásra, a művelődésre. Elkezdődik a leépülés. A munka problémái stresszt alakítanak ki benne. Ezáltal romlik a koncentráció, és az előbb felhozott igények is csökkennek. A kikapcsolódást nem a színházba járás, a barátnővel / barátokkal töltött minőségi idő (beszélgetés, közös programok) fogják jelenteni, hanem egy behűtött Dreher sör.


És itt sokan magunkra - vagy éppen környezetünk valamelyik tagjára ismerhetünk. A döntést azonban minden esetben ők hozzák saját maguk felett. Ez a leépülés megállítható lenne - ha lenne rá igényük, hogy megállítsák. De nincs...


Az elfogadás és a beletörődés országa vagyunk. Kifogások pedig akadnak bőven.

2018. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez általában nem véletlen. Valószínűleg valami függőség vagy rossz háttér az oka.
2018. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hátha az ismerősömből indulok ki akkor ő nem hízott, sőt vékonyabb lett inkább. De ő alkatilag is ilyen, mondjuk fiatalabb korában picit husisabb volt.

Nem hajtja túl magát, sőt! Programozó, szóval alig dolgozik, de a summa az megvan.


Az utóbbi időben én is agyaltam, hogy esetleg használ valami cuccot, mert voltak rá jelek, hát remélem nem lesz igazam...

2018. aug. 7. 21:14
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Hat az lehet lustaság vagy valami rossz háttér miatt. Pl onbizalom hianyos lett, sokat probalkozott a csajoknal, de vegulis feladta.
2018. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sőt, a sok munka, stressz is okozza.
2018. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Az én körömben ez azért alakul ki, mert még régebben hihetetlen fontos, hogy a környezetben ki mit gondol rólam. Mostanában egyszerűen nem érdekel, mert ha mindig másoknak akarnék kényszerűen megfelelni az soha nem jönne össze. Fölösleges energia pazarlás, a borotválkozás meg sokszor elmarad, mert az ember lenyomja vagy a munka vagy a magánélet és arra már nem marad se ideje se kedve az embernek.

A rondává válást nem tapasztaltam, nem lehet, hogy a te igényeid változtak meg? Akik nekem bejöttek régebben azok már nem jönnek be manapság képeket visszanézve.

2018. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó lehet igazad van abban, hogy változtak az igényeim. De azért szeretem, ha valaki ápolja magát, főleg ha ez a valaki írtó helyes is lenne :D


De amúgy ne jöjjön le rosszul én senkit nem nézek le emiatt, és tisztelek is mindenkit, az ő döntése, hogyan él.

2018. aug. 7. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!