Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha átlagosan nézzük, akkor a...

Ha átlagosan nézzük, akkor a magyar férfiak mondhatóak sármosaknak, jóképűeknek?

Figyelt kérdés
Szerintem az olasz, spanyol férfiak mondhatóak sármosaknak, vehemensebbek is. Az ausztrál férfiakra is szokták mondani, hogy sok köztük a jó pasi. A kanadai férfiakra szintén szokták mondani, illetve az arab férfiak között is van jó pár helyes férfi, náluk a sötét színű haj, arcszőrzet nem ritka, ami jól tud mutatni. A magyar férfiakra mi az igaz? Szerintem igen változó kinézetűek, de mondhatóak jóképűeknek?

2018. aug. 7. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Mondhatóak, de ez befolyásol téged abban hogy kivel mennél el több menetre is?
2018. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok jóképű pasi van, de rengeteg igénytelen is. A munkahelyemen van aki turja az orrát, nem húzza le a wct, két hétig jár egy polóban és sorolhatnám még. Pedig a legtöbb diplomás, családos férfi.
2018. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze. Van egy színt, ami alá nem megyek. Csak a jóképű férfiak jöhetnek szóba. Lehetőleg dús, sötét színű haj, sötét, szép arcszőrzet, helyes arc, sportos testalkat.
2018. aug. 7. 21:50
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Jól mondja a #2-es. A magyar férfiak fele kapásból el van hízva, de a maradék nagy része is igénytelen. Kb. 10-ből 1, akire egyáltalán érdemes egy második pillantást is vetni.
2018. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok.
2018. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A magyar férfiakra (amennyit én látok a környezetemben), egyáltalán nem jellemző, hogy sármosak, jóképűek. Ritka a kivétel.
2018. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok fiú van, akik tízen-huszonévesen egész jól néznek ki. De nem vigyáznak magukra (alkohol, bulizás, össze-vissza kajálás, nulla sport, stb), ezért a harmincas, de még inkább a negyvenes, ötvenes pasik már katasztrofálisan néznek ki. És az átlagéletkor sem túl magas sajnos, a hatvanak férfiak úgy hullanak, mint a legyek.


Szóval, ami leginkább eszembe jut a magyar férfiakról, hogy kár értük!

2018. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy fájni fog, amit írok, de egy férfipopuláció aszerint fog kinézni, ahogy elvárják tőle, amire kereslet van, amit megengedhet magának. Az, hogy a férfilakosság (pláne a korábbi évtizedekben) úgy nézhetett ki, mint egy hányadék, abban benne van az, hogy az asszonykákat ez soha egy percig nem zavarta. Sőt, ha egy férfi netán kicsit "tollászkodni" kezdene, a beérkező szóbeli támadások 90%-a nem a homofób B-középtől, hanem megrettent hölgyeményektől származik, akik ragaszkodnak ahhoz a képhez, hogy a férfi csak egy fokkal lehet szebb az ördögnél, különben nem igazi férfi. Na ennek köszönhető, hogy az összes srácnak előbb-utóbb eltűnik a helyes frizurája, szőrös lesz, mint egy ősember, "jólöltözött", mint valami bontott kátránypapír, és akkora darab, mint egy tekintélyes, biztonságérzetet nyújtó szétterülő víziló. Mert lássuk be, ez kell itt a nők többségének, hát tessék... Ha nem ez kellene, akkor a darwini szelekció más irányban végezné a dolgát.


Perpillanat a fent vázolt urak számítanak társadalmilag elfogadott normális, tisztes embernek, ebben a kérdéskörben szépen mindenki összekacsint, aki meg férfi létére helyes, divatos, jóképű próbálna maradni, az ütik, rúgják, gyalázzák, háta mögött terjesztik, hogy bzi, átfütyülnek, átköcsögöznek, és miegymás... Sok helyes srác lehetne ebben az országban is... De vannak bőven, akik már kénytelenek voltak "rondítani" magukon, mert nem bírták már, hogy folyton sistereg körülöttük a levegő.

2018. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mivel a sármosság és a jóképűség szubjektív fogalom ezért a kérdésedre nem lehet válaszolni.


Elképzelhető ha valaki egy másik embert jóképűnek tart mìg egy másik valaki meg ugyanazt az embert világ csúfjának tartja.

2018. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

8-as: Aha, értem, szóval ha nem nézel ki jól, azért a nők a hibásak. Meg a férfiak. Meg az egész világ.


Azért ne túlozzunk már! Ha mondjuk rendesen mosakodsz, használsz dezodort, rendben vannak a fogaid, jó a hajad, sportolsz egy kicsit,azért még senki sem fog leb.u.zizni. Ez lenne a minimum és a férfiak elég nagy százaléka még erre sem képes. Ne keverjük a társadalmi szerepmegfelelést az igénytelenséggel!

2018. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!