Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem teszek ki soha semmit...

Nem teszek ki soha semmit facebookra, sokan letöröltek. Mit tegyek így?

Figyelt kérdés

Néhány régebbi kép van rólam. De nem szoktam megosztani semmit, nem lájkolgatok. A messengert szoktam használni mivel kb mindenki ezen elérhető. Ma néztem az ismerőseim listáját és rengetegen töröltek. Sajnos olyanok is, akikkel amúgy jóban voltam/vagyok. Szinte már alig marad ismerősöm.

Ennyire számít hogy ha valaki sok képet vagy megosztást tesz ki facebookra?


2018. aug. 8. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebook ismerős nem= ismerős. Én speciel töröltem a facebook profilomat, de a Messengert továbbra is ugyanúgy használom, ugyanis egy ideje nem kell hozzá facebook account, hanem telefonszámmal is lehet regisztrálni.
2018. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy számít! Illetve csak azoknak számít, akik a neten élik az életüket. Nekem pár hónapja lett fb-om, csak egy profilkép van kint meg egy kép az osztálytársaimmal és ennyi. Akik azért törölnek, mert nem teszel ki semmit, olyan "barátok" is voltak. Ha igaz barátok lennének, írnának neked, szeretnének találkozni stb. Ne foglalkozz velük. Nekem van kb 50 ismerősöm, meg most az egyetem miatt lehet, hogy lesz még pár, de ennyi. Nem ez számít az életben, hanem az, hogy ki van melletted a bajban és persze az örömben is.


L/20

2018. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem rakok ki képeket,nem osztok meg semmit,és csak nagyon ritkán lájkolgatok nagyon közeli ismerősöket.

Nem vettem észre,hogy letöröltek volna az emberek,maximum teljesen ismeretlenek. Olyanok,akikkel jóba vagyok,biztosan nem ignorálnak,az feltűnt volna :)

2018. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Elõszeretettel törlöm azokat, akik csak ismerõs-gyüjtés céljából jelölnek be!

Azt nem tudom, hogy miért törõlnek azok, akikkel “jóban vagy”, de teljesen megtudom érteni, ha random emberek takarítgatnak az ismerõs listájukon, olyan emberek közt, akiket alig ismernek, nem tartják a kapcsolatot.

2018. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag zéró tevékenységet végzek a facebookon, kb. havonta nézek fel. Csak azért van, mert a munkám miatt benne vagyok egy-két olyan csoportban, ahol hasznos infókat tudok elcsípni. Egy darab régi igazolványkép van fent rólam. Senki sem törölt, én sem töröltem senkit, pedig sok ismerősömről már nem is tudom, honnan ismerős. Úgyhogy ez ilyen random dolog. Van, aki törli azokat, akik nem aktív ismerősei a facebookon, más meg nem. Ne törődj vele!
2018. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem osztok meg semmit és nem lájkolok. Kb csak azért van facebookom, hogy ne más csinálja meg a nevemben illetve ha valami miatt meg kell keresnem egy ismerőst akkor meg tudjam tenni. Vannak ismerőseim, de ha valaki letöröl pont nem érdekel. Azokkal tartom a kapcsolatot akik számítanak.
2018. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak olyan ismerőseim vannak/voltak akiket suliból, munkahelyről stb ismerek. "Random"embereket minek jelölnék be? Így is kevés ismerősöm volt, de most már tényleg egyre kevesebb. Akikkel suliban jóban voltam, ők is többen töröltek,mert utána másik suliba kerültem. Én nem járok bulizni, utazgatni. Nincs mit megosztanom facebookon sajnos. Csak rossz érzés ha valakit fel akarok köszönteni névnapján, akivel amúgy kedveltük egymást, rámegyek az adatlapjára és azt látom, hogy ismerősnek jelölhetem. Az ilyet nem nagyon értem. :( Múltkor pont ez volt. Diákmunkán lettem jóban egy lánnyal,azon kívül is gyakran találkoztunk, ha segítség kellett neki,engem hivott telefonon sirva, voltak közös programjaink stb, múltkor írni akartam neki,látom ő is letörölt. Pedig tényleg semmi oka nem volt.

Ezért gondolom hogy az a gond, hogy szinte láthatatlan vagyok és unalmas a facebookon.

2018. aug. 8. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Tragédia.


ezeknek az ismerősöknek a 95%-a kb. beszélviszonyban sem voltatok, kit érdekel, nem kár értük.


Én is letörlök minden olyan ismerősömet, akikkel két szót nem beszélünk már évek óta.

2018. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem gondolom tragédiának, és felesleges gúnyolódni is.

Csak rosszul esik, ennyi.

2018. aug. 8. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy az inaktivitásod miatt töröltek, inkább az lehet, hogy nem vagytok napi/heti/havi kontaktban.

Én az ismerőseimet szelektáltam, maradtak a valamikori osztálytársaim, csoporttársaim, szak- és évfolyamtársaim, illetve minden olyan, aki a tanulmányaimhoz köthető. Maradtak azok, akikkel rendszeresen beszélek élőben is és van vele valamilyen kapcsolatom. Mindenki mást töröltem, akit ugyan ismerek, tudom, ki ő, de nincsenek közös élményeink, sosem beszélünk, így lett a 400 főből 250, ezt már nem igen tudom szűkíteni, de ezek legalább olyan emberek, akikről akarom, hogy tudjanak rólam, ők azok, akiknek megosztok egy fotót magamról vagy egy bejegyzést. Mert míg sokan öncélúan osztanak meg fotókat, én azért, hogy a rég nem látott ismerőseim, iskolatársaim legalább ilyen formában lássanak.

Hiányoznak neked ezek az ismerősök? Akkor jelöld őket újra. Ha nem, akkor meg engedd el őket.

2018. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!