Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdeményezhetek nála? Fiúk,...

Kezdeményezhetek nála? Fiúk, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Pár hete, minden reggel, amikor megyek dolgozni, a bicikliúton jön szembe egy srác, már nem bírom ki mosolygás nélkül, egyszerűen feldobja a napom, hogy látom :) Sajnos semmit nem tudok róla, de holnap megyek arra utoljára, és szeretném megtudni legalább a nevét. Ha egy cetlire írok egy üzenetet, egy elérhetőséget és odanyújtom neki? :D Srácok ti hogy reagálnátok? :D

2018. aug. 8. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem így fura inkább köszönj, lassíts be és hátha ő is megàll. Beszelgessetek 5 percet es utana máris nem lesz annyira fura elérhetőségeket cserélni
2018. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, pláne, ha te is tetszenél! Szóval csak bátran, mi bajod lehet? Legfeljebb nem keres.
2018. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez is jó, meg a beszélgetős dolog is jó 🙂
2018. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy zenét hallgat ő is, meg álltalában én is 😀 de egy próbát megér, nem sokat veszíthetek, köszönöm a válaszokat 😊
2018. aug. 8. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
én is minden reggel a biciklis úton megyek és zenét hallgatok sajna nem állított ma meg senki :( akkor nem rólam beszéltél rip
2018. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2018. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elejtettük útközben a papírt, aztán szerintem nem vette fel, nem mertem hátranézni :D De az a fej, mindent megért :D
2018. aug. 12. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Sohasem fogja tudni hogy mennyire kedveled.
2018. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!