Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan reagálnátok az...

Ti hogyan reagálnátok az ilyen pranknak nevezett ökörködésre, ahol kihúzzák alólatok a széket?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=bkuQwVpfcAM Sokakkal megcsinálják itt, s a legtöbben üldözőbe veszik az otromba tréfacsinálót. Nektek mi volna a reakciótók erre?

2018. júl. 27. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lent maradnék a földön és mentőt hívnák, meg rendőrt, van egy kis gerincproblémám, egy ilyen esés simán bénulást okozna nekem...
2018. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Velem iskolában napi szinten csinálták, sok bajom nem lett, max egyszer annyira bevertem középiskolában a radiátorba a fejem, hogy össze kellett varrni egy kicsit :D amugy elég vicces, én lepacsiznék vele és minden menne tovább.
2018. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csinálnám: [link]
2018. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, nem csináltam belőle ügyet, de egyáltalán nem vicces. Semmilyen balesetveszélyes és/vagy ijesztgetős pranket nem találok szórakoztatónak.
2018. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem üldözném, csak hozzávágnék egy széket.
2018. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idióta, veszélyes prank van ahol az elkövetőnek lazán nekimennék. Ez is olyan
2018. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is utána vágnám a széket, vagy éppen ami a kezembe akad... nem kezdeném el üldözni.
2018. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem "ütném le". Viszont csalódnék a másikban, hogy ennyi az esze, hogy nem méri fel a helyzetet (milyen veszélyekkel járhat, akár prank akár nem), nem érdekli nekem hogyan fog elsülni, hanem csak annyi nevetni tudjon (tudjanak) a "bénaságomon". Elég kiábrándító még haveri kapcsolatban is. :S
2018. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!