Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyáron az emberek tényleg...

Nyáron az emberek tényleg ingerültebbek?

Figyelt kérdés
Mármint a sok autó dudálásra gondolok meg egyéb dolgokra mint veszekedésekre.

2018. aug. 9. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Meleg van..
2018. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 veterán vas ***** válasza:
77%

Szerintem a nyári dudálás semmivel sem generál több ingerültséget, mint a téli.

De valami hasonló lehet a veszekedések terén is. Például a tavaszi és az őszi perpatvarok között sem látok nagy különbséget. :D

2018. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak akik nem szexelnek.
2018. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet. Én is sofőr vagyok, (Úri sofőr/N) és tényleg néha emberkínzás bemenni a belvárosba autóval kánikulában, ha nincs légkondid. Igyekeznél haza, de még útbontásba, dugóba keveredsz. Elég könnyen elszakad a cérna, ha már a szemed alatt is folyik a víz. Azt viszont én sem szoktam érteni, hogy a nagy dudálgatósok pont magasabb kategóriájú autókkal járnak, és a feltekert ablakból arra következtetek, hogy légkondi is működik náluk. Ehhez képest én néha a túlélésért küzdök, míg a fekete, nem légkondis suzukimmal haza érek. Volt korábban légkondis kocsim, nagyon nyugodtan viseltem a fennakadásokat a közlekedésnél. A hőség miatt természetes, hogy lehet az ember ingerültebb és türelmetlenebb. Nekem volt már olyan, hogy nyakon kellett öntenem magam vízzel, mert úgy érzetem nem bírnék haza vezetni. A víz nagyon meleg volt, nem bírtam meginni, csak egy kortyot ittam, a többit magamra öntöttem. Viszont dudálással, kiabálással nem lehet megoldani semmit. Szép lenne a világ, ha valakinek eszébe jutna, hogy esetleg az előtte lévő azért nem rondít ki azonnal a zöld jelzésnél, mert mert béna, hanem lehet belassult, mert a hőguta kerülgeti. A reflexek ilyenkor jelentősen lelassulhatnak.
2018. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen bár próbálok magamban szenvedni és nem kimutatni.
2018. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, Mo.-n ez már az alaptermészet része. Több már, mint egy olaszos temperamentum, de még kevesebb, mint egy kaukázusi stílus - szerencsére.
2018. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Talán igen...de ha igen, akkor:

meleg van. Meleg időben az ember izzad. Az ember nem szeret izzadni.(kivéve pár személy, meg néhány alkalom, pl. szauna)

2018. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 veterán vas ***** válasza:

Szeretek izzadni, és még sosem hallottam hogy valaki a szaunában dudált volna. Sőt, veszekedni sem nagyon szoktak.

Érdekes..... ;)

2018. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Mert a szaunából akkor jössz ki, amikor akarsz, és nem kell mást tenned, mint meztelenül egy helyben ülni. Namármost ha a szaunában kellene 7-8 órát, vagy kilométereket kéne gyalogolnod benne, és napi pár perc frissítő zuhany után vissza kellene menned bele ha akarod, ha nem, akkor nyilván nem lenne olyan jó móka, nem?

Oké, nyilván vannak emberek, akik jobban viselik a meleget, és vannak, akik jobban viselik a hideget, de az azért nem egy bonyolult koncepció, hogy másoknak miért megterhelő a huzamosabb extrém időjárás. (És igen, heteken át tartó 30+°C elég extrém.)

2018. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok ingerült, amikor menstruálok.
2018. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!