Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon kellemetlen szagú...

A nagyon kellemetlen szagú emberek már immúnisak a szagra?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van két illető, akik mindig szörnyen büdösek. Nem túlzok, ha el kell mennem mellettük nem veszek levegőt, mert a hányinger kerülgetne. Sőt ha tudom hogy valahol voltak, inkább oda se megyek, mert még percekig ott marad az az undorító büdös savanyú testszag utánuk. Na a minap látom hogy nagyba trécselnek ott egymással valami, és nem tudtam hova tenni a dolgot. Mind a kettő büdös mint a pöcegödör. Oké ha még saját magukat nem érzik, de a másikét sem? mert ha nekem kellett volna beszélnem egyikükkel, olyan távolságból biztos forgott volna a gyomrom. Ezek már egyáltalán nem is érzik a büdöset?
2018. aug. 7. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem húzod félre őket, és egyenesen megmondod nekik a dolgokat? Én tuti a helyedbe ezt tenném, nem hallgatnék, egyrészt megkiméled magad a későbbi szagoktól, másrészt nekik is segítesz, ha szólsz, és tudnak rajta változtatni.Legalábbis az értelmesebbje. Volt ilyen ember nekem is a környezetembe, és bizony én szóltam neki, mivel nekem is nagyon érzékeny az orrom a szagokra, és hamar hányingerem lesz..
2018. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzik egymás szagát,hiszen a saját büdösségét már megszokta és a másé sem különbözik egymástól.Annó nekem osztálytársaim voltak büdösek,érdekes módon ők mindig együtt voltak,gondolom nem érezték a másik szagát.
2018. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!