Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy interneten...

Miért van az, hogy interneten ismeretlenül nagyon kedves vagyok?

Figyelt kérdés
Élőben pedig úgymond nem tudom magamat adni és nem kerül felszínre ez a kedvesség csak a töredéke, de még akkor is, ha interneten beszélek és felfedem azt, hogy ki vagyok.
2018. aug. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Pont azért
2018. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
Olvasd vissza amit a leirasban irtal, es megtalalod a valaszt.
2018. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Felteszel egy kérdést, és benne a válasszal:DD Hát mindenki meghülyült ma?:DD
2018. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi kellene ahhoz, hogy ez a kedvesség èlőben is a felszìnre törjön? Kikkel szeretnél kedves lenni? Hogyan viselkednèl velük?
2018. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Fogalmam sincs mi az, ami meggátol ebben.
2018. aug. 11. 01:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én is ilyen vagyok.
2018. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz. Én is ilyen vagyok. Ott azért másabb a helyzet,környezet meg nem feltétlen olyan emberrel találkozol aki engedné hogy megnyilvánulj. Az olyan emberekkel akiken érzem hogy ők is kedvesek,nyitottak,barátságosak én is az vagyok teljes mértékben, szóval nem vagyok elzárkózva de az embernek van egy fajta "tartása" (ami szerintem annyira nem helyes dolog de ilyen az emberi természet, de ugye ezen lehet változtatni.) és így mihejst felveszed ezt a fajta tudatodon kívül lévő testartást, akkor talán ezért leszel te is kevésbé kedves.
2018. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!