Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert rosszindulatuak az...

Miert rosszindulatuak az emberek foleg interneten, nev nelkul, kommentben? Megfogom ezt valaha erteni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak online rosszindulatúak, de a valóságban, ha vannak következményei, akkor nem mernek azok lenni.


Szerintem jobb kérdés, hogy ezek a nagy vigécek miért nem mernek olyanok lenni amilyenek, amikor van következménye?

2018. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen. Jogos!!
2018. jún. 20. 22:08
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem tudjak hogy kb 3 perc alatt ki lehet deriteni roluk mindent. Akar itt is 😃
2018. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Én szemtől szembe is rosszindulatú vagyok azzal, aki kiharcolja.
2018. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De vajon az ilyen embereket erte valami tragedia ami miatt ilyenne valtak? Vagy pont nem erte oket semmi es ezert ilyenek? Vagy szimplan ilyen szemelyiseguek? Ahh nehez dolog ez...
2018. jún. 20. 22:15
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
5: nem, csak unatkoznak..
2018. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De az unantkozas nem kell, hogy egyenesen aranyos legyen a rosszindulattal.


“Aki kiharcolja azzal en szemtol szemben rosszindulatu vagyok.”

Miert? A rosszindulatot hogy lehet kiharcolni? Esetleg haragot vagy duhot, fajdalmat, sertettseget.. de rosszindulatot hogy?

2018. jún. 20. 22:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Bent a melóban jó képet kell vágni, és gürizni. Elviselni a főnök lehetetlen kéréseit és arroganciáját.

Az ilyen alig várja, hogy hazaérhessen és kitombolhassa magát.

(Szóval ne szívd mellre! Nem neked szól, csak a főnöknek nem meri közvetlenül mondani. Mandinerből mondja neki...)

2018. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Te most jó úton haladsz affelé, hogy rosszindulatú legyek veled, épp az értetlenségeddel.

"hogy lehet kiharcolni a rosszindulatot" például azzal, hogy ilyen provokatív, ostoba kérdést teszel fel, mint ez is. Mert nekem nem fogod bemesélni, hogy téged nem lehet kiborítani a cipődből, akár tettetett ostobasággal, akár mással.

2018. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
En semmit nem akarok bemeselni neked. Szerintem te csak szimplan nem vagy tisztaban a rosszindulatu jelzo fogalmaval. :)
2018. jún. 20. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!