Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az interneten olyan...

Miért van az interneten olyan sok ember, akik egyből ellenségesen viselkednek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert általánosítasz.
2018. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert a neten nincs arcod, és ott mindent lehet. Legalábbis ez a közfelfogás.
2018. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én erre csak azt tudom mondani, hogy bizony ha az utcára kimegyünk, akkor láthatjuk, hogy az emberek a való életben javarészt fásultak, egykedvűek tudnak lenni. Akik a mindennapi problémáikat nem tudják megfelelően kezelni, és stresszesek lesznek, azok gyakran ellenségesek másokkal.


És ezek az emberek, akik odakint is vannak, ők ülnek a gépek előtt, ahol majd kiírnak adott esetben egy gyűlölködő kommentet, vagy feljönnek Gyakorira kioktatni / lepontozni másokat, és "lealázni" egymást, és a kérdezőket...


Persze - ahogyan már előttem elhangzott - komoly plusz löketet tud adni az, hogy itt "nem járnak következménnyel a dolgok" - annyiban legalábbis, hogy név nélkül lehet "ellenségeskedni". Persze ez nem csak az interneten van így, ahogy már írtam arról a korábbiakban. Az autópályán ugyanúgy "kurv..anyáznak" egymásnak a vezetők, a villamoson ugyanúgy beléd köt a piacra siető néni, hogy miért nem adod át a helyed, az eladó meg ugyanúgy flegmán fog kiszolgálni téged a boltban. Ez a rosszindulat egy általános jelenség, nem csak interneten találkozhatsz vele.

2018. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Amikor azt olvasom,hogy az emberek olyan hülyèk,akkor

helyeslő hozzàszólàsokat írnak ès mèg ki is egèszítik a sajàt gondolataikkal.

Mindannyiunk szemèben mindig a màsik a hülye.

Hülye mert elèm jött,de azt hajlamosak vagyunk elfelejteni,hogy a szürke hètköznapokban te is,èn is követünk el apró hibàkat ami nekünk fel sem tűnik,de a màsiknak kellemetlensèget okozunk vele ès màr meg is jegyzi,hogy ez mekkora hülye mi pedig tudomàst sem veszünk róla,hogy esetleg bunkók voltunk.

Ès így kerülnek fel az ilyen kèrdèsek pl a GYK-ra.


"Miért van az interneten olyan sok ember, akik egyből ellenségesen viselkednek?"



Te kinek,vagy minek èrzed magad?

Èn vegyesen a kettőt.

Tudok bunkón ès intelligensen viselkedni az utcàn vagy bàrhol.

Ha èppen segítek egy jàrókelőnek

ès arra jàr egy GYK-s,akkor ezt a kèrdèst fogja feltenni.


Minden ember rendes ès odafigyel egymàsra?



Ítèlkezni,negatív vèlemènyeket tudunk a màsikra mondani,de pozitív gondolataink mièrt nincsenek egymàsról?

Itt a GYK-n szinte mindig arról olvasni,hogy milyen hülye a màsik.

Tènyleg hülye vagy èn akarom annak làtni?

Ő is hülyènek làt engem?

Mi GYK-s tagok is marjuk egymàst.

Beszólogatunk egymàsnak.

Hisszük azt,hogy a màsik a hülye èn meg az okos,aki megmondta neki a frankót.

2018. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Mert neten anonim módon, különféle nicknevek mögé bújva sok mindent meg tudunk tenni következmények nélkül, amit a való életben nem.
2018. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!