Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok valami konkrét dolgoka...

Írnátok valami konkrét dolgokat önmagatokkal kapcsolatban, amit tudtok magatokról?

Figyelt kérdés
Pozitívakat és negatívakat is, és esetleg hogy ha volt valami szituáció, amire úgy reagáltatok, hogy sosem gondoltátok volna magatokról. Az önismeret jegyében.
2018. aug. 11. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Gyerek barát,nagyon szeretem a gyereket (főleg a kicsiket 0-10 éves korig) negatív: nem bírom elviselni azokat a szűlőket, akik majom nevelést adnak a szerencsétlen gyereküknek, és egy jellemtelen, életképtelen, egoista korcs válik belőlük.Jobb esetben.
2018. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív: a részletekre figyelő; lelkileg erős; fizikálisan bizonyos folyamatokra vonatkozóan kitartó;

Negatív: jóindulatú; kekeckedő; érdektelen; lábfétises.

2018. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Életem legmeglepőbb dolga kb 6-7 éve volt mikor már nagyon szerettem volna barátnőt és olyan dolgot tettem amit tényleg a mai fejemmel ilyen nagyon "cikinek" vagy "hihetetlennek" tartok hogy megmertem tenni. (hosszú sztori.) röviden annyi volt hogy tetszett egy lány nagyon a buszon, szemezgettem vele,nézegettem és elhatároztam hogy veszek csokit és írtam bele egy üzenetet és oda adtam a barátnőjének és megmondtam hogy adja neki oda. (persze legvégül nagyon ciki volt az egész meg nem is lett semmi sőt a lány még le is hordott mindennek.) 21/F
2018. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ami engem illet, nem vagyok abban biztos, hogy melyik tulajdonságom nem számít negatívnak. Álmodozó, csendes, félénk, túl őszinte, határozatlan, nyugodt természetű, gyenge akaratú. Pozitívhoz sorolnám: szenvedélyes- nem csak érzelmek terén, hanem pl. zene, erkölcsös, megbízható, jószívű- elméletileg ez pozitív. Személyiség: szintén gyenge, bár van néhány jó vonásom, de ha így összegségében veszem, eléggé jelentéktelen ember vagyok. Főleg most, hogy belegondoltam. Egyedüli erősségem csak a jó szívem. Ebben a világban ez szinte semmit nem számít, sőt csak hátráltat! Tudom hogy erélyesebbnek kéne lennem, de nem igazán megy.
2018. aug. 11. 18:22
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

4 Szép a meséd, csak nem igaz.


Tudod hol a banánhéjad? itt: gyenge akaratú.


egy gyenge akaratú ember sosem bír ilyen tulajdonságokkal mint amiről te "önmagadról" irkálsz.


Legközelebb ókosabb legyél, ha már valótlanságot írsz le.

2018. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért írnék valótlanságot? Csak azt írtam ahogy én látom magam.
2018. aug. 11. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

6 Akkor ideje jó mélyen a tükörbe nézned, de ne ferdébe, hanem a valósba.


Ezért nem jó a neten sem hazudni, tudod, mert mindig van olyan ember, aki a hazugságra fog lépni. Most itt én, máshol más:)

2018. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis értékes ember vagy. A jószívűség olyan tulajdonság, ami nem mindenkinek adatik meg, legyél rá büszke! ;)
2018. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves hatos!! Nem, hetes, nem tartom magam sokra. Nekem az természetes hogy jószívű vagyok, számomra a gonoszság valami felfoghatatlan, értelmetlen tulajdonság. Hisz aki gonosz mindenkit csak rombol, magát is beleértve. Soha nem értettem, hogy miért létezik. Hogy alakul ki valakiben.. Gondoltam néha hogy talán mert sokat szenvedett, de még ez sem elég indok, mert én is rengeteg rosszat kaptam, szinte csak rosszat, de soha nem tudnék egy ártatlant bántani! Viszont ha látnám hogy egy nagyon gonosz ember halálozik, elmennék mellette. Bizony hagynám meghalni! Nem rossz indulatból, hanem hogy ne ártson többet. Gondoltam arra a múltkoriban, hogy mit tennének a halottak, ha feltámadnának. Mindenki folytatna amit tett. A gonoszok nem lennének hálásak, folytatnák ahol abbahagyták. Ez lehet a különbség ember és ember között, talán. Hogy mi fakad belülről, hogy mit táplálgat odabent..
2018. aug. 11. 19:08
 10/16 A kérdező kommentje:
Első, az nem negatív egyébként, hanem teljesen jogos érzés! Én is gyűlölöm anyámat mert tönkretette az életemet, magamat meg azért, mert hagytam! Soha nem volt jó anya, rettegésben tartotta a gyerekeit, ütte őket durva módszerekkel, csak azért mert marták egymást apámmal. És a gyerekeken adta ki az idegét, mindent. Minden testvérem lelki nyomorék, sérült emberek hála anyánkak. Kínozta a gyerekeit, lelkileg testileg, a legnagyobb büntetést kívánom neki ami csak létezhet! Hadd érezze tettének súlyát, örökké kínlódjon a pokolba! Mert megérdemli.
2018. aug. 11. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!