Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Akkor számotokra...

Férfiak! Akkor számotokra fontos egy nő, ha minden dátumot megjegyeztek vele kapcsolatban és minden apróságra emlékeztek, amit a nő mondott?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet hogy csak jó még figyelő. Meg hát emlékezhet milliónyi eseményre ha közbe egy tuskó.
2018. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát baromira nem. Az én barátomnak pl aranyhal memóriája van: 3mp után minden kihull az agyából. Nem csak a velem kapcsolatos dolgok. Eleinte magamra vettem: azt hittem nem vagyok neki fontos. Aztán rájöttem h õ ilyen és pont, kár ezt túlmisztifikálni.
2018. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit nem tudok megjegyezni.

Fel kell írnom egy naplóba a fontos dolgokat.

2018. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Én ilyen hülyeségeket sosem jegyzek meg.
2018. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én se jegyzek meg ilyeneket, még a szüleim szülinapját se tudom, mindig a facebook emlékeztet ha valakinek szülinapja van, lehet az általad említett ember is azért "emlékszik" mindenre mert naptárt vezet vagy valami emlékeztetőket csinált, de az hogy valaki jól emlékszik e bizonyos dátumokra vagy nem az szerintem nincs összefüggésben azzal hogy mennyire fontos neki az adott illető.
2018. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek! Ez csupán egy dolog, hogy emlékszik a dátumokra. Viszont szerintem az apróságokra való emlékezések, a kommunikációk és az érdeklődések a legfontosabbak. Ha ezeket tapasztalod egy srácnál és nem azt, hogy csak illemből érdeklődik felőled, akkor valóban fontos lehetsz neki!
2018. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nekem is elég szar a memóriám, főleg dátumok terén. Az apám és az egyik tesóm szülinapját a mai napig nem tudom fejből, névnapok közül meg konkrétan a sajátom az egyetlen, amit megjegyeztem.

A barátaim közül se tudom egyikük szüli-vagy névnapját se fejből.

De ez még nem jelenti azt, hogy mindenkit utálnék magam körül.

Mondjuk arra elég jól szoktam emlékezni, ki mit mondott, van, hogy hetekre visszamenőleg fel tudok idézni egy szituációt, és szóról szóra el tudom mondani pl. a köztem és egy másik személy közt zajló párbeszédeket.

2018. júl. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Azért az elég szégyen hogy nem tudod a szüleid és a szerelmed születésnapját megjegyezni kedves egyik válaszoló. Sajatodat tudod legalább?😂
2018. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja

Sok kis dolog megmaradt részletesen

2018. júl. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én párom minden apróságra emlékezik, amit mondtam, több évre visszamenőleg. Sajnos :)
2018. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!