Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha félek a férfiak...

Mit tegyek, ha félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Hosszú ideig tűrtem,hogy egy nálam idősebb férfi olyanokat tegyem velem,amit én nem akartam,csak féltem ellenkezni.

Nem szeretnék regényt írni,röviden annyi,hogy nagyon megviselt,és próbálok rendes kapcsolatot kialakítani,de mindig ugyanaz jut eszembe és megijedek. Félek,hogy bántani fognak,és nem tudok megbízni senkiben.

Ugye ez el fog múlni,vagy mit tehetnék hogy elmúljon?



2018. aug. 11. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológus
2018. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Le lehet pontozni az elsőt, de ezen tényleg csak szakember fog segíteni.
2018. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk nem baj, ha idő kell, amíg a bizalmadba fogadsz valakit. Sajnos létező jelenség, hogy a bántalmazott nők tudat alatt hasonló párt választanak, mint az a férfi, aki bántotta őket, ráadásul az ilyen férfiak ügyesen ki is tudják szúrni, ha egy nő bizonytalan, vagy fél, és rátelepszenek.

Mindenképp lény óvatos a jövőben, de nem szabad teljesen elzárkózni, hiszen ez csak még jobban táplálja majd a félelmeidet, és átmehet az egész paranoiába.

Ha máshogy nem megy, tényleg kérj segítséget szakembertől.

2018. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. válasz jó+küzdősport tanulása.
2018. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Talán tényleg nem ártana pszichológushoz fordulnod, mert egyáltalán nem biztos, hogy segítség nélkül is tovább tudsz lépni.
2018. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megismersz egy kellemeset, akkor a már felépült félelmeid lassan erejüket vesztik (nem tűnnek el), és végül felül tudsz kerekedni a félelmeken, mivel nem lesz MÁR valóság alapja.


A pszichomókus is csak simogatja a dolgot, a valós megoldás az, ha a félelmeid okát felismered, hogy alaptalanok. Ez pedig csak valós (és normális) férfival valósítható meg. Vagy életed végéig kutyás nő is lehetsz, ez a Te döntésed. :)


Amúgy meg nem kell a férfi alatt egyből párkapcsolatot érteni, sok ember szeret beszélgetni értelmesen, filózgatni, kirándulni, társat találni a szürke hétköznapokhoz, szex nélkül is (ha ez a félelem alapja).


Csupán ne hagydj, hogy a félelem eluralkodjon rajtad, nem minen férfi harap, és nem minden kutya ugat. :)

27F

2018. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Keress egy olyan embert,aki szeret és megbecsül!

Aki melett különlegesnek érzed magad!

2018. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabormagyar válasza:

Sajnos, ez a nagy korkülönbséges kapcsolatok mindig erről szólnak és így végződnek...

Gondolom, nem szívesen fordulnál szakemberhez, de ha teheted,hajtá...

Adj időt magadnak, keress egy olyan partnert, párt, aki szeret és nem akar kihasználni... Hasonló korút ha lehet...

De!!! Mivel most lehet, hogy sokan genyónak fognak tartani, de előtti add ki magadból...

2018. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!