Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy nagyon feszengek es felek attol a gondolattol, hogy kettesben sétáljak egy fiúval. Nem az a probléma, hogy fiú. Hanem attól tartok hogy nem tudok vele normálisan beszélni, hogy majd nem kedvel, szeret és e gondolatok miatt nem tudom majd önmagamat adni és közvetlenül társalogni. Mit tehetnék evvel kapcsolatban? Hogyan növelhetném az önbizalmam?

2015. szept. 25. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a lányokkal vagyok hasonlóképpen:(
2015. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kitartás! :)
2015. szept. 25. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen:)

Neked sem kell aggódni, majd biztosan megtalál egy fiú, aki szeretni fog, és aki mellett majd tudod magadat adni:)

2015. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Pacsi. XD
2015. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
privátozzatok gyerekek.
2015. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem mindenkivel így van... Én azt gondolom, hogy nem vagyok elég jó az adott lányhoz, ő pedig azt gondolja, hogy nem fog megfelelni nekem...


Visszatérve a kérdéshez: magadat add, ha szeret, akkor úgy szeret, ahogy vagy!

2015. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!