Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek a férfiaktól. Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a férfiaktól. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, kapcsolatom még nem volt és tartok a másik nemtől. Nem ért semmilyen attrocitás ami ehhez vezetett volna, de nem tudom magamhoz közel engedni őket.

A külsőm végett sok bántást kaptam az iskola alatt, fiúktól lányoktól egyaránt, de ezen úgy érzem túlléptem és sikerült önbizalmat építenem. Nem hiszem, hogy ez lenne a baj, vagy ha mégis, akkor nem folyásolná be ilyen mértékben ezt a dolgot. Ha megerőltetem magam, a barátkozás, rövidebb társalgás megy, de tovább nem tudok lépni, megijedek és görcsbe rándul a gyomrom. Azt hittem kinövöm, mert biztos csak félénkség, de nem. Tartok a közelségüktől, de közben szeretnék is valakit magam mellé.

Mi a megfelelő módszer a "gyógyulásra"?



2017. nov. 5. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne itt kérdezd meg, hanem fordulj szakértőhöz! Egyáltalán nem szégyen, és ha jól tudom nem mindegyik kerül csillagászati összegekbe, ismerősöm mondta hogy vannak ingyenes pszichológusok is. Ezen kívül azt hiszem hogy az interneten is keresztül tudsz beszélgetni pszichológusokkal (????? ebben egyáltalán nem vagyok biztos).

Én sajnos csak ennyit tudok segíteni, mivel hogy nem értek hozzá és nem akarok esetleg hülyeséget mondani.

2017. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fèlni,nem harap a bácsi..
2017. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem fordulj szakemberhez ezzel, biztosan hasznosabb tanácsokat és terápiát tud adni mint itt bármellikünk
2017. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A pszichológus nem rossz ötlet tényleg, mert ez egy régi gyökerű probléma. De egy jó terápia másfél év, és az nagyon drága. A rövid ingyenes terápia kb. 20 alkalom, sokat nem tud segíteni, ráadásul macerás a bejutás, mert háziorvosnál kell kezdeni, aki elküld pszichiáterhez, ő pedig a pszichológushoz, ha úgy ítéli, hogy szükséges. Ha mondjuk vallásos lennél, akkor szerencséd lenne, mert a vallásos közösségek sokat tudnak ilyesmiben segíteni, és még találkozhatsz is ott valakivel, aki biztos nem paraszt, meg a belsőt nézik inkább, nem a külsőt.
2017. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trsh ***** válasza:
Ez tényleg nem játék, lehet nem artana egy szakember. Nincs olyan fiú barátod, akivel lehetne barátság xtrakkal? Szerintem az sokat segítene..és nem rosszindulatbol,de egy jó nagy sex azért képes leoldani az embert a stressztől...
2017. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!