Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Flörölnek az eladók a párommal...

Flörölnek az eladók a párommal. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször tapasztalom, hogy ha a párommal megyünk valahová, az eladónő, pincérnő stb. rajtam keresztülnéz, vagy velem még lekezelő is, míg a páromhoz (ő a férfi, én nő) meg annyira nyájasak, hogy az már szinte flörtölés.
2017. okt. 19. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A szinte flörtölés az nem flörtölés..de szerintem a legrosszabb amit tehetsz, hogy jelenetet rendezel, hiszen az annak a jele, hogy nem bízol a párodban. Amúgy meg szerintem ha bízol benne, nyugodt lehetsz amíg a párod nem viszonozza feléjük. Ugyanis ehhez is két ember kell.
2017. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
jobb helyeken kedvesek az eladok meg a pincerek mert ez is a munkajukhoz tartozik, szerintem ezt a flortolest csak bekepzeled magadnak.
2017. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is volt ilyen, én csak elnézően mosolyogtam.:-) Ha nagyon durva volt, akkor valószínűleg kissé gúnyosan is, nem látom magam kívülről. Számomra mulattató az ilyen szituáció, volt, hogy a párommal jókat vihogtunk is utána, mennyire erőlködött az illető hölgyemény.:-)
2017. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk olyan volt hogy a nő tüzet kért a páromtól-söröző-és szemeztek!! ill.a párom méélyen nézett a szemébe. annyira fájt még mindig eszembe jut..két év után..
2017. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Betegesen féltékeny vagy.
2017. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát manapság jó nagy tahók vannak-már elnézést, ..de tényleg régen nem volt ennyi- szóval engem is zavart rég az ilyen akkor igyekeztem előtérbe kerülni:D..de akkor meg ..balhé?
2017. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát én leszarnám magasról az ilyesmit, az ő bajuk, ha nem az ő párjuk, hanem az enyém
2017. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Engem se zavarna, leszarom az ilyesmit, el se éri az ingerküszöböm. Ne reagálj szerintem ezekre, saját magukat járatják le, ha viszont kicsapod a hisztit, egyrészt teljesen felesleges, másrészt rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.
2017. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Ne moss a férjedre és kicsit hagyd eligénytelenedni:DDD
2017. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, inkább a férjed reakcióját figyeld. Ha nem törődik vele, akkor megnyugodhatsz. Ha meg meg akar csalni, akkor is megteszi ha őrt állsz mellette.
2017. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!