Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja azt valaki,...

Miért gondolja azt valaki, hogy ennyiért irigy vagyok valakire?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy semmit nem ér a csaj, mert nem az én dolgom eldönteni. 21 éves, elvégzett egy műkörmös tanfolyamot, szalont csináltak neki a szülei egy házból (nem tudom, hogy bérlik vagy hogy jutottak hozzá, de nem is érdekel, mivel mifelénk nem drágák a házak), egy szobát használ, a többit kiadja, meg ugye kapott tavaly a születésnapjára egy BMW-t. Kb ennyi, amit úgy fel tud mutatni és valamiért azt hiszi, hogy én irigy vagyok rá.

6 évig jártam egyetemre, amit ösztöndíjjal végeztem el, most pedig egy német cégnél vagyok az irodán. Nem nyomott apuci alam BMW-t, semmi ilyesmi, viszont nincs is szükségem rá, ha lesz, veszek saját magamnak, mert számomra semmi irigylésre méltó nincs abban, hogy mindent megvesznek, csak azért, hogy ne érezzem azt, hogy a szüleim nincsenek jól, apám soha nincs a családdal és a családom több tagja is lelki fogyatékos.

Ha akarnám, el tudnám érni pár éven belül azt, amiért ő semmit nem tett, de nem akarom, mert más az értékrendem. Miért gondolja mégis azt, hogy irigy vagyok rá, meg úgy mindenki irigy rá, és ezt persze hangoztatja is?!


2018. aug. 11. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert ő a fénylény :D
2018. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg irigy lehetsz rá, ha ennyiszer kiírod. Ez már volt egyszer. Lapozzunk.
2018. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem te itt inkabb igazsagtalansagot erzel, kis irigyseggel egyutt.

Nagyon sokan at tudjuk erezni a szitudat.

2018. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy érzek irigységet 😂. Ha a körzet leggazdagabb üzeltasszonya lehet, akkor igen, de így.
2018. aug. 11. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Azert nsgyon is elképzelhető, hogy sokan, valóban irigylik. Hogy aztan téged miért sorol az "irigyei" közé, a jóég tudja.
2018. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyenek csak azt szeretnék hogy irigy legyél rá :)) valószínüleg pont fordítva van ha engem kérdezel..tudja hogy milyen helyzetben van, pont az ellentéte vagy mindenben és valamiért kispécizett..
2018. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!