Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesek, ti szeretitek a...

Huszonévesek, ti szeretitek a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Én nem

20/L


2018. aug. 12. 01:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Én valahogy nem találom a közös hangot velük, ezért én sem vagyok oda értük. Lehet a kiskori önmagamat látom bennük, nem szerettem gyerek lenni. Persze remélem a saját gyerekemet ha lessz azt fogom szeretni.
2018. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

A neveletleneket nem de a szüleikre jobban haragszom...

Én a sajátomnak jó gyermekkort akarok ami nekem sose adatott meg

Alkedz szülö moledztálás verések mentális bántalnazás...

Az én gyerekemen biztos nem fogok kiélni saját féjdalmakat akarom majd látni hogy remek embert faragunk belöle.

21

2018. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
#2: Na igen, a legtöbb szülő, így indul neki, aztán vagy sikerül, vagy nem.
2018. aug. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

én sem

23/F

2018. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
én nagyon. főleg a kicsiket. 25F
2018. aug. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagyon.
2018. aug. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Szép is volna ha nem- van egy 1 éves lányom. 😀Viszont a mai gyerekek nevelésében sok gond volt-konkrétan az hogy nincsenek nevelve! Én azt veszem észre-ha a gyerek fságot csinál még a szülőnek kell elnézést kérnie mert megjegyezte. 😯
2018. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem a gyerekeket, kár hogy nem maradnak mindig olyan picik.
2018. aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Én igen.

22/F

2018. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

A legszebb a gyerekekben, hogy ha az elején előítéletesek (nem vagyok valami csodaszép), hamar elfelettetik velem, hogy nem vagyok vonzó, mert a kellemes játékkal töltött percek alatt a játék fontosabb lesz!

Az őszinteségük az első "rossz benyomás" ellenére hamar változtat a dolgon, és hamar szót értek velük, jókat játszunk (a szomszédokkal), de már a rokonságban olyan neveletlenek, hogy SEMMIT nem akar mással játszani, csak egyedül... Lekötni (szó szerint) nem lehet semmivel, így marad az, hogy megyünk utána, és pakolunk vissza mindent a polcra, meg várjuk mikor üvölt "csak úgy".


Az érdeklődő gyerek nagyon izgalmas társaság tud lenni, mutatni neki valami izgalmasat a világból, fogni a kezét, míg felfedez valamit, és érzed, hogy a bizalma egyre jobban kiépül feléd, amivel nem akarsz visszaélni, ezért egyre felelőségteljesebben viselkedsz vele (érdekes, hogy még csak gyerek, de jobban tudom tisztelni bizonyos esetekben őket), szóval végső soron a kérdésre válaszolva:


Az értelmes gyerekeket szeretem, a neveletlen hisztimasinákat meg elkerülöm nagy ívben...

27F

2018. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!