Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érdeklődjek egy...

Szerintetek érdeklődjek egy olyan ember iránt aki szimpatikus?

Figyelt kérdés
Van egy ember aki szimpatikus, egy lány, akivel nem biztos, hogy olyan jó volt sz első kapcsolatfelvétel a részemről, facebookon írtam rá ott történt az első kapcsolat felvétel a részemről, elutasított. Személyes kapcsolat felvétel, találkozás is volt, a részemről, elküldött elutasított. Különös módon engem még ennek ellenére is érdekel ez az ember, hogy mi van vele, hogy van, hogyan alakul a sorsa. Mi ez? Akkor és most bolond vagyok?

2018. aug. 12. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond. Normális dolog ez. Ilyenkor észre kell venni, hogy ez nem fog menni, és mást kell keresni 🙂
2018. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha nem vagyok bolond? Akkor mi ez az érdeklődés bennem iránta annak ellenére, hogy elutasított lekoptatott?

Mivel lehet ezt magyarázni?

2018. aug. 12. 16:29
 3/12 A kérdező kommentje:

Minden, második harmadik nap megnézem a facebook profilját, hogy lássam hátha megosztott valamit, mert érdekel, érdekel, hogy mi van vele, annak ellenére, hogy többszörösen elutasított.

Mi ez a részemről? Beteges vagy normális?

2018. aug. 12. 16:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Plátói- röviden.
2018. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindeközben élem a saját életem is, építem, irányítom.
2018. aug. 12. 16:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Meddig mehet ez így ?
2018. aug. 12. 16:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg nem jön valaki, aki viszonozza az érdeklődésed és értékesnek érezheted magad mellette.
2018. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én attól érezném magam értékesnek, ha ez ez az ember, a lány, szóba állna velem.
2018. aug. 12. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak ha ez huzamosabb ideig nem fog bekövetkezni, egyre értéktelenebbnek fogod érezni magad, mert tőle teszed függővé azt, hogy mennyire vagy szerethető. Nem azt akarom mondani, hogy tegyél le róla, de ha úgy érzed, minden követ megmozgatsz és még csak rád se hederít, tovább kellene lépned.
2018. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam értéktelennek. Független vagyok.
2018. aug. 12. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!