Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ennyire elítélni a...

Miért kell ennyire elítélni a melegeket?

Figyelt kérdés

A legtöbb embernek miért van baja a melegekkel?Ugyanolyan emberek mint más,nem értem miért kell elítélni.Most tenném hozzá hogy olyan melegekről beszélek akik nem vonulnak Pride-ra meg nem olyanokról akik azt a szöveget fújják,hogy"Egy női lélek férfi testben".. xD

Nekem a normális melegekkel semmi bajom akik nem kürtölik világgá.

Leszbikkel is ugyan így vagyok.Szerintem nem kéne egyből fikázni őket mindenki azt csinál amit akar.Az meg már más kérdés hogy házasság meg ilyenek mert isten férfi nőt teremtett egymásnak bla bla..

Nektek mi a véleményetek erről?


17/F (Heteró)


2018. aug. 13. 00:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

Ahj, én elmentem az idei felvonulásra (civil, nem feltűnő öltözékben, amilyenben utcára menni is szoktam) kíváncsiságból, akkor most több szidást érdemlek? :/

Szerintem simán csak meg kellene tanulni leszarni, hogy ki hogyan él, ameddig másoknak nem árt vele, és az alapján megítélni az embereket, ahogyan a társaikkal bánnak, vagy amilyen kvalitásokkal rendelkeznek.

2018. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Érzelmi zavarban szenvednek, nem tudjak hogy hogyan született, ezert eldontotte higy megis meleg lesz.

noi lelek ferfi testben? Hagyjal mar ilyen faszsagokat...

2018. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Azért, mert tüntetés és békés együttélés helyett egyfolytában provokálják az embereket irritálóan figyelemfelkeltő felvonulással, viselkedéssel és megjelenéssel. Senkit nem zavarna az, ha emberhez méltó módon küzdenének a melegjogokért... Senkit nem zavarna az, ha a társadalmi normákat betartva élnének a mindennapokban.
2018. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nem a melegekkel van bajom, ismerek jópárat, normálisak.


A Pride-on parádézó hülyékkel viszont már igencsak problémám van. :D

2018. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

22F bi,

Az a baj hogy vannak normálisak es abnormálisak...

Első mint pl.:Én, nem támogatom a pride-t, míg a másik véglet teljesen máshogy mutatja ezt be.

A pride nem a melegségről szól, hanem az elfogadásról, és az elítélés ellen (legnagyobb elítélés a melegség).

Engem személy szerint nem zavar, ha elítélnek, mivel nem érdekel, és egyben én is elítélem őket, mert elítélnek másokat ok nélkül.

Nekem a lényeg hogy egy olyan személy várjon otthon, aki szeret, a többi a mi dolgunk.

Hozzáteszem lehet egy meleg pár férfi nő, mindegy, az is lehet hogy sokkal boldogabb, mint egy férfi-nő pár.

2018. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"lehet egy meleg pár férfi nő, mindegy, az is lehet hogy sokkal boldogabb, mint egy férfi-nő pár."


Ebben szerintem nagy igazság van :)

2018. aug. 14. 01:24
 17/17 anonim válasza:
Igen, nem én választottam ezt, de ez van sokat küzdöttem vele, sok mindenen at mentem, reméltem hogy csaj fog jönni, de nem mi választjuk meg részben hogy kit fogunk megszeretni, vagy a sors mit hoz.
2018. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!