Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövérként elítélni a kövéreket?

Kövérként elítélni a kövéreket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ítélkezni csúnya dolog stb...de én mégis így vagyok vele. Nem szólok be, nem vagyok bunkó senkivel ezért, egyszerűen nem szimpatikusak és végképp nem tudnak vonzani. Lényegtelen hogy nőkről vagy férfiakról van szó, mert mindkét nemmel szemben ezt érzem. Rajtam is van kb 30 kg plusz, és bár öltözködésben, tisztálkodásban, stb, adok magamra, mégis undorodom saját magamtól is. Nem vagyok emiatt depressziós, de tudom, hogy így nem lehet párkapcsolatom, sőt egyelőre nem is akarok. Ugyanis nem akarom, hogy valakinek az tetszen bennem, amit én utálok magamban.


Valaki átérzi a helyzetem, vagy csak én vagyok ilyen elcseszett? (Ne privátban, tényleg nem az ismerkedés a célom)



2018. máj. 30. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem elcseszettség, van ilyen, főleg ha magadat is gyűlölöd.

Van-volt egy barátnőm, akin volt túlsúly és vele pokol volt sétálni az utcán, mert minden kövérebb, vagy vékonyabb nőre megjegyzést tett. Ő nagyon-nagyon gyűlölte a helyzetét.


De legalább te felismered a bibit. A legtöbb ember ilyenkor terelni szokott belül is.

2018. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megjegyzést én csak magamban teszek, bár nemtől függetlenül. Jó ideje rájöttem, hogy másoknak teher, ha előttük panaszkodom ilyen módon.
2018. máj. 30. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Na látod. Van önkritikád is. Mások sokkal durvábbak tudnak lenni, mégsem szégyellik magukat.
2018. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok.
2018. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Én is így vagyok kb,bár rajtam "csak" 5 kg felesleg van.
2018. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem se tudtak tetszeni a kövérek soha, akkor sem, amikor én is kövér voltam. Mondjuk nem utáltam a saját testem, az nem lett volna egészséges lelkileg, csak nem tetszett. Kicsit hülye érzés volt, hogy nekem nem kéne kövér partner, de a párom (aki kövér volt, de lefogyott) egy rossz szót nem szólt a 30 kg pluszomra... Bezzeg 20 kiló fogyás után folyton dícsérte az alakom, pedig még mindig nem jó :D Életem eme részében szerencsés vagyok.


Téged nagyon zavar a kinézeted, miért nem fogysz valamennyit? Tapasztaltam, hogy egyeseknek átkozottul nehéz teljesen lefogyni, de némi igyekezettel valaminek azért reális lemennie...


Simán lehetne párkapcsolatod, mint nekem. Csak mert valaki elfogadja a másikat kövéren, még nem jelenti azt, hogy tetszik is neki a kövérség, az én páromnak sem tetszett, csak nem szólt be s persze nem is undorodott tőlem, tetszettem neki, csak kevésbé, mint vékonyabban.

2018. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

exem eléggé telt volt, nála kevésbé kövéreket is lenézett, azt hitte ő sokkal jobban néz ki, sokkal jobb náluk, szerintem elég szánalmas ez a hozzáállás


én fordítva küzdöttem a kilókkal, én hízni tudok nehezen, de megdolgoztam érte, voltam nagyon vékony, most kicsit nagyobb vagyok, de igazán kövér soha nem leszek, mert izmosodni tudok, de zsírosodni kevésbé

viszont nem értem mi értelme valakit beskatulyázni ennyi alapján, ismerek 100-140 kilós embereket mind2 nemből akik tök normálisak és a kövérségük nem rontja el a kapcsolataikat

2018. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha vki kövér és zavarja hogy az meg minden de nem tesz semmit ellene...

De ha vki betegség miatt az azt nem szabad.

2018. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Ugyanis nem akarom, hogy valakinek az tetszen bennem, amit én utálok magamban" - ez h*lyeség. Annyira semmire sem tartod magad, hogy a személyiséged MIATT, a túlsúlyod ELLENÉRE szeretne meg valaki???
2018. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne? Én is elítélem az akaratgyenge embereket...magammal együtt.
2018. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!