Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van minden hírességnek...

Miért van minden hírességnek iPhone-ja? Ez valami bevett szimbólum náluk?

Figyelt kérdés

A legtöbb sportolónál (őket követem) Apple cuccokat lehet látni, ami már feltűnő. Abból is kizárólag csak a nagy, Plus modelleket.

Sokan nem amerikaiak, mégis ezt a márkát használják a legtöbben.



2018. aug. 13. 16:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Státusszimbólum.
2018. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Mert az iOS jobb az Androidnál.Nekem sem azért van iPhone,mert menő,hanem mert iOS van rajt.Ha lenne olcsó iOS tekefon az iPhone-n kívül,akkor azt vennék
2018. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom ezzel üzennek a világnak hogy nekik milyen jól megy, vagy nemtudom, lehet valamelyik csak tényleg ezt a márkát preferálja :D én csóró vagyok de ha lenne pénzem akkor se szeretnék iphonet, nekem jobb a sony :D
2018. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Egy részüknek azért, mert simán ezt használják

Esetleg státusszimbólum,

De lehet, hogy "product placement" azaz Apple fizet reklám célból, hogy Apple cuccokkal "mutatkozzanak"

2018. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez már nekem is feltűnt. Néhány magyar reality showban is észrevettem már.

Nekem is iPhone van, de szerintem is túl van árazva. Azért vettem, mert sok Androidos telefonom volt már, és kellett valami újdonság, gondoltam kipróbálom. Az feltűnt, hogy felhasználóbarátabb, de szerintem ez nem ér meg többszázezret (használtan vettem patika állapotban).

2018. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Megnéztem mi az az iPhone és sokmindent nem értek ezzel kapcsolatban. Ez egy nyomorult telefon. Egy okos telefon. Az okos telefon ha jól értem attól az, hogy kb. mindent lehet vele amit egy asztali számítógéppel, csak hordozható. Ezt tudja egy okostelefon, hogy lehet vele telefonálni, fényképezni, videózni, netezni, üzenni, filmet nézni, zenét hallgatni, jegyzetelni, számolni, játszani, meg letölteni appokat. Nagyjából ennyi. Mit tud ezen kívül még az iPhone, amitől az nem egy ugyanolyan okostelefon mint a többi, csak másik gyártótól? Másik rendszer fut rajtuk, ez is oké, ettől még ugyan az a készülék.

A másik amit nem értek, hogy miből látszik az, hogy valakinek iPhone-ja van? Pont úgy néz ki, mint egy telefon. Igaziból nekem a tablet is kb. olyan mint egy telefon, csak valamivel nagyobb... De ezt már tényleg nem értem, hogy két tök egyforma cuccon, ha más fut, mitől kellene máshogy nevezni. A dízel autó is autó, meg a benzines is, de még az elektromos vagy a hibridautók sem lesznek iAuto-k, ráadásul azokon sem feltétlen látszik meg kívülről, de én legalábbis meg nem tudnám mondani, hogy az a híresség mit éget el mikor közlekedik.

2018. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

“Mit tud ezen kívül még az iPhone, amitől az nem egy ugyanolyan okostelefon mint a többi, csak másik gyártótól?”


Az iPhone volt az első érintőképernyős okostelefon, mindenki más csak azt utánozza. És a gazdagok nem érik be az olcsóbb utánzatokkal. Ennyi. De hogy miért egy nyomorult telefon árán vergődtök, mikor az autóik, vagy ékszereik árából egy kisebb magyar falut meg lehetne venni, az egyszerűen érthetetlen.

2018. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
És az utánzatok rosszabbak valamiben? Kevesebbet tudnak, hamarabb tönkremennek? Vagy ugyan azt tudják, csak olcsóbbak?
2018. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha hírességekről van szó, akkor nagyon sok esetben valóban csak marketing miatt, azaz az apple fizet a hírességnek, hogy a telefonjaival mutatkozzon eseményeken.


Meg a státuszszimbólum is igaz. Drága és jól marketingelt darab.


Ios rendszer a buta embereknek valóban használhatóbb. Gördülékenyebb, gyorsabbnak mutatkozik. Viszont akinek már egyedibb beállításokra van szüksége, az itt mindenhol korlátokba ütközik. Vagy fizetős, vagy csak hack-kel megkerülhető, vagy lehetetlen (pl paypass mobilfizetés)


Ellenben androidon szinte alig van olyan, amihez kellene egy mókolt ROM, vagy root jog. Szinte minden megy vagy alapból, vagy egy ingyenes alkalmazással. Gördülékenységgel pedig az iphone-hoz hasonló árkategóriában nincs gond. Viszont 50-60 ezerért már egy minden netezős igényt kielégítő 4000+ mah akksijó telót kapsz. Az emberek 90%-ának nincs többre szüksége...

2018. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szerintem akárki akármit mond jobbak az iPhone-ok.

Sokkal egyszerűbb, letisztultabb a kezelhetősége, nem beszélve arról, hogy időtállóbb és az árukat is jobban megtartják.

A kompaktságról meg annyit, hogy a Samsungnak rengeteg altípusa van, míg az iPhone-nak mindig egy szériája, amit a szám jelöl.

Persze, vannak rajongói és utálói, de mégiscsak nem véletlenül lett ilyen népszerű telefon, és mondjuk nem a Blackberry tört ekkora mértékű világuralomra.

Az, hogy drága hát Istenem. Mindenki tudja mit engedhet meg magának és mit nem. Ha megengedheti megveszi (akkor is ha amúgy nem ér annyit) ha nem akkor létezik millióféle olcsóbb okostelefon.

2018. aug. 13. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!