Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van minden hírességnek...

Miért van minden hírességnek iPhone-ja? Ez valami bevett szimbólum náluk?

Figyelt kérdés

A legtöbb sportolónál (őket követem) Apple cuccokat lehet látni, ami már feltűnő. Abból is kizárólag csak a nagy, Plus modelleket.

Sokan nem amerikaiak, mégis ezt a márkát használják a legtöbben.



2018. aug. 13. 16:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy véleményem szerint épp az android van túlbonyolítva, és egy egyszerű művelet, amit az Apple, iOS letud egy lépésből az androidnak kell 3. Ezt már több embertől is hallottam, nem csak én állítom, és eddig 10 ismerősöm közül 9 nem bánta meg, hogy iPhone-ra váltott, sőt. Legyen buta, nem buta könnyebb lett az élete vele.

Egyébként nem Brad Pittekre gondoltam, nekik nyilván fizethet az Apple a reklámozásért, de egy Pascal Wehrlein például, akinek a neve az átlagembernek nem mond semmit is azt használja.

2018. aug. 13. 17:47
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

Mert egy nagy alma minden edzes utan egeszseges :D


Az apple telo egyszeruen jo.

2018. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem egyáltalán nem státuszszimbólum, kb minden 3. embernek az van, még itt Magyarországon is, és még a proliknak, gyerekeknek is. Ha egy ilyen "csóróbb" országban, ilyen széles tömegek rendelkeznek vele, az biztos nem státuszszimbólum. Státusszimbólum pl. egy több milliós svájci óra, egy rolls-royce vagy egy luxusyacht, tehát ami átlagembernek biztos, hogy elérhetetlen, de még egy átlag jómódúnak sem.
2018. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy példát mondj már kérlek hogy ki az amit az ios egy lépésből letud, az androidnak meg kell három hozzá. Tényleg csupán kíváncsi vagyok mert nekem sose volt iphoneom pont azért mert bonyolultabbnak tűnik sokkal
2018. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bocsi nem ki az, hanem mi az* :)
2018. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát, nézd. Tegyük fel egy otthoni wi-fi hálózathoz én az az iPhoneommal 3 mp alatt felcsatlakoztam (beírtam a jelszót és kész) míg egy rokon Huawei telefonjával utána még be kellett valahova jelentkeznem. Hogy mi volt pontosan azt nem tudom már, igaz akkor sem tudtam, de az biztos, hogy valamilyen android beléptető volt az adott Tenda routerhez.
2018. aug. 14. 15:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert azthiszek attól ők valakik. Pedig nagyon nem
2018. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az "Android csak egy másolat, ezért a gazdagok csak IPhone-t vesznek"

A Ford-T modell volt az első személygépkocsi, mégsem Forddal járnak a gazdagok :-)


Az IPhone szponzor marketingje miatt látsz minden híresség kezében almás telefont, méghozzá úgy hogy rájuk kötik hogy ne takarják le a hátlapi logó-t hogy még a vak is lássa mi van a kezében.

A sok tehetősebb sznob aki azonosulni vágyik ezekkel a sikeresnek tűnő tagokkal a fotókat látván tátott szájjal rohannak teljes árat fizetni ezekért a kütyükért és tartozékaiért.

Amúgy pedig nem vagyok iPhone ellenes, vannak modellek amiket kifejezetten szeretek de létezik másik oldalon ennél jobb is ugyanezért az árért.

2018. aug. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az iphone is csak egy másolat... Előtte is volt pda...
2018. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!