Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra melyek a legvonzóbb...

Számodra melyek a legvonzóbb mbti-típusok az ellenkező nemből?

Figyelt kérdés

Nekem az ENFP, ESFP és ENTP férfiak a legszimpatikusabbak (az első kettő kedves és energikus, abszolút kedvelhetők, az ENTP-k is hasonlók csak valamivel higgadtabb kiadásban, plusz rettentő intelligensek). Introvertáltak közül pedig az INTJ-k (gonosz lángész), INFP-k (kedves és érzelmes), és az INTP-k (csendes, különc zseni).


Amelyik típusokkal biztos nem kezdenék: ISTJ (az "unalmas" szó definíciója), ESTJ és ESTP (arrogánsak és még csak nem is sorolhatók az "értelmes" kategóriába).


Ti melyik típusokat tartjátok a legjobbnak, ha a veletek ellenkező nemű személyekről van szó?


2018. aug. 13. 19:40
1 2 3
 11/26 Antid Oto ***** válasza:
100%

Korábbra vártam a "mi a tököm ez?" és hasonló kérdéseket.


Egyébként 2-es, az elmélet szerint nincs olyan, hogy te valamelyik két típus elegye vagy. (Pláne két ilyen különböző-é)


Hogy válaszoljak is:

Talán az ENFJ és INFJ, vagy a legvonzóbb számomra. Esetleg az INTP és ENTP.

2018. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%
Szóval asztrológia modern köntösben. Értem...
2018. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem lehet egyértelműen kategorizálni az embereket de hasznos is lehet a dolog akár.
2018. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Marci vagyok és ISTP-T


Na kinek tetszek? Ezt még sehol nem láttam

2018. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

bennem pár "elméletileg nem létező" dolog már felbukkant :)


szerintem nincs óriási különbség a két oldalam között, ellentét meg végképp nincs, de nyilván mindenki máshogy látja..

2018. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem a KEDVES és az OKOS nőket
2018. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%

INFJ vagyok és csak most tudatosult bennem, hogy még a végzettségem is a típusomhoz illik, pedig csak megérzés alapján választottam ezt a szakot.


Az ENTJ, ENTP és ESTJ típus tagjait nem nagyon kedvelem.

2018. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A személyiségtípust ne keverjük már össze az intelligenciával (vagy annak hiányával), please.

Egyébként a türelmes, empatikus és főleg érzelmes srácokat kedvelem, akik szellemi partnerek is a számomra, illetve tiszteletben tartják a határaimat. Talán INFJ-t vagy ENFJ-t mondanék, de az egyéni különbségek sokat számítanak, szóval el tudom képzelni, hogy egy más típusúval is egymásra hangolódunk majd.

2018. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köztudott, hogy a racionalisták (INTJ, ENTJ, INTP, ENTP) a legintelligensebb típusok, őket pedig az idealisták (INFJ, ENFJ, INFP, ENFP) követik. Utánuk jönnek az életművészek (ISTP, ESTP, ISFP, ESFP). A legostobábbak pedig a gondviselők (ISTJ, ESTJ, ISFJ, ESFJ).
2018. aug. 15. 12:45
 20/26 anonim ***** válasza:

#19

Biztos vagy ebben a rangsorban?

[link]

2018. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!