Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra melyek a legvonzóbb...

Számodra melyek a legvonzóbb mbti-típusok az ellenkező nemből?

Figyelt kérdés

Nekem az ENFP, ESFP és ENTP férfiak a legszimpatikusabbak (az első kettő kedves és energikus, abszolút kedvelhetők, az ENTP-k is hasonlók csak valamivel higgadtabb kiadásban, plusz rettentő intelligensek). Introvertáltak közül pedig az INTJ-k (gonosz lángész), INFP-k (kedves és érzelmes), és az INTP-k (csendes, különc zseni).


Amelyik típusokkal biztos nem kezdenék: ISTJ (az "unalmas" szó definíciója), ESTJ és ESTP (arrogánsak és még csak nem is sorolhatók az "értelmes" kategóriába).


Ti melyik típusokat tartjátok a legjobbnak, ha a veletek ellenkező nemű személyekről van szó?


2018. aug. 13. 19:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

ENTP, ENTJ, ESTP, ISTP, INTP, INTJ, INFJ.


Akivel nem kezdenék, az az ISTJ, ISFJ, ESTJ.

2018. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#20: Ezek szerint igazam volt, mert a 8 legokosabb helyen a racionalisták és az idealisták állnak, míg az alja az életművészek és a gondviselők.
2018. aug. 17. 00:02
 23/26 anonim ***** válasza:
Én INFP vagyok szóval én szeretek mindenkit, kivéve az ESTJ-ket. 💔
2018. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én INTP-T vagyok. Nekem leginkább az INTJ, ENTJ, INFJ és INTP nők imponálnak.
2018. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

INTJ lány vagyok, a legvonzóbb típusnak az INTJ-t, az ENTJ-t, az ENTP-t, az ISTP-t és az ESTP-t tartom.

Az ENTJ-vel, az INTJ-vel és az ENTP-vel fergetegesen lehet vitázni, az ISTP-kben meg az ESTP-kben meg főleg a függetlenségigényük vonzz.


(Az ISTJ/ESTJ között sajna nagyon nehéz totálisan egészséges "példányt" találni, akinek nincsen semmilyen lelki nyavalyája, gyerekkori traumája, ami miatt nevetségesen röghöz kötött és merev lesz.)


Ha csak típus alapján nézem, akkor párkapcsolatban semmi szín alatt nem tudnám elképzelni őket:

ESFP, ISFP, ISFJ, ESFJ, INFJ, INFP, ENFJ, ENFP - vagyis leegyszerűsítve az összes feeler. Barátként/Barátnőként vannak köztük olyanok, akikkel el vagyok, de még a gondolattól is rosszul vagyok, hogy egy érzelemközpontú emberrel éljek ilyen minősítésben. Halálra idegesítene és állandóan lejjebb kéne csavarnom a stílusomon, nehogy "megbántsam akaratlanul is". :P

2018. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te mi vagy, Kérdező?
2018. aug. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!