Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bepróbálkozik nálam, de amúgy...

Bepróbálkozik nálam, de amúgy 13 éves wtf?

Figyelt kérdés
Ma munkába menet felfigyeltem egy lányra, aki nagyon illegette magát előttem. Habár ő másik ajtón szállt fel, majdnem a fél villamoson keresztül vergődött, és ugyanannál a kapaszkodónál állt meg, mint én, majd "véletlenül " nekem dőlt. Mikor leszállt leszólítottam, mire nevetve mondja hogy ő csak 13 éves. Kinézetre legalább 18nak mondtam volna. Nem tudom hova tenni az egészet :D ti mit szóltok ehhez? Veletek volt már ilyen?
2018. aug. 14. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy retardált, vagy csak nagyon bátor, de amúgy ez a fiatalkorban való túlzott flörtölés és önmaga illegetése lehet jele szexuális bántalmazásnak is.
2018. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 18, akkor jogilag rendben van, ha összejössz vele
2018. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 18, mégsem hiszem, hogy rendben lenne, mivel 25 vagyok :D
2018. aug. 14. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ebben csak az a szomorú hogy már 13 évesen egy ringyó a kiscsaj
2018. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól még nem lesz ringyó hogy kelleti magát... Minden nőben benne van ez az ösztön, csak valaki kifinomultabban csinálja, valaki meg direktebben. Nekem mindkettő bejön :D
2018. aug. 14. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki, hogy vigyázol rá ma este? :D
2018. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg próbálnám...De fiatalabbnak nézel ki? Azt mondanám hogy 17 vagyok
2018. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!