Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen féltem a dolgaimat....

Betegesen féltem a dolgaimat. Ez valami mánia lenne nálam vagy betegség?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta mániám , hogy a műszaki cuccaimra nagyon vigyázok. De még ma is öreg fejjel, ha veszek bármi számítógép alkatrészt és tegyük fel nem egyből úgy pattant be a helyére ahogy kell már azt hiszem elpusztult meg csökkentettem az élettartamát , és ha tehetem vennék egy másik ugyanolyat. Legutóbb is mikor vettem egy processzor hűtőt hiába sikerült elsőre szépen beszerelni akkor is azt hiszem hogy biztos összeroppantottam valamit a prociba stb. Múltkor a tévémet mikor poroltam akkor is észrevettem , hogy egy-két mikor hajszálkarc megjelent a műanyag burkolaton annak is betege voltam 3 napig kb. Szeretnék erről a rigójáról leszokni de nem tudom hogyan lehetne. Más jár esetleg hasonló cipőben ?
2018. jan. 18. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteges. Én is úgy vigyáztam a telefonomra, mint a szemem fényére, mégis betört a képernyő. Sírtam is miatta, pedig csak egy Huawei P9 volt. Most az IPhone 7re dupla annyira vigyázok, de én a piperéimre, bizsuimra is. Ha nincs a helyén valamelyik ékszer, akár egész éjjel keresem, mert máskülönben nem tudok aludni sem.


24L

2018. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóan féltem egyes cuccaimat, csak én nem pont a műszaki dolgokat, hanem inkább azokat, amikhez nagyon kötődöm, pl.: gyűjtemény, emléktárgy, saját munkák...
2018. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!