Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak magas/jóképű/sporto...

Miért csak magas/jóképű/sportos pasikat ill. csinos/szép nőket lehet minden turistahelyen ill. felkapott városrészen látni?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam Bp.-en egy kis kiruccanáson (Vár, Margit-sziget, Halászbástya) és igaz, hogy sok külföldi is volt köztük, de szinte minden ember jól nézett ki. Fiatal, boldog párocskák/baráti társaságok, akik között szinte csak magas, sportos, jóképű pasik és csinos, formás/vékony, szexis csajok voltak láthatóak. De ugyanezt láttam a horvát sétálgatásaim alkalmával, valamint Párizsban és Rómában is. Olyan mintha csak szép és dekoratív emberek kaphatnának jegyeket az utazási irodáktól vagy valami beépített statiszták, akik mint valami pozitív imázs fenntartása céljából vannak alkalmazva az adott városban. :D Szóval értitek. De az ilyen helyeken kajak csak szép és stock fotó pozitív embereket lehet látni. Többek között ezért sem szeretek kirándulni/utazni, mert emiatt mindig azzal szembesülök, hogy én milyen gáz külsejű vagyok, másodrészt azért mert nincs kivel (barátnő vagy haverok), harmadrész, mert egyetemistaként még nulla fizetésem van.

2018. aug. 14. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam az összes általad felsorolt helyen, de te tudod...
2018. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem így van.Éltem olyan országban külföldön ami kifejezetten a turistákból élt, volt köztük rengeteg lepukkant külsejű ember is. Viszont tényleg sokan nagyon jól néztek ki. Ennek az lehet az oka, hogy nyilván az utazgat/turistáskodik inkább akinek van pénze. Akinek van pénze az pedig többet tud költeni a szépségápolásra, drága ruhákra, a kényelmesebb életkörülmények pedig szintén pozitívan hatnak a megjelenésre.
2018. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt akarod látni ezért ezt veszed észre
2018. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!