Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném iskola időre kicsit...

Szeretném iskola időre kicsit formába hozni magam, hogy csinos legyek, a sporttal nincs gond, mert sportos alkat vagyok. De valami jó tippet, arcra, bőre, hajra, frizurákat, öltözködési tippeket?

Figyelt kérdés

Remélem értitek a kérdésemet Csajok!

Előre is nagyon Köszönöm!!



2016. aug. 2. 12:26
 1/2 anonim válasza:

Yves Rocher! Isteniek a kozmetikumaik, ajánlom az arcradírt és a hajápolóikat! :) Nekem nagyon beváltak. Csak természetes összetevőket használnak (ha igaz ha nem, tényleg nagyon jók) és árban sem sokkal drágább a rossmannosaktól pl. Sőt...

Az arcradírtól eltűnt az összes miteszerem, a feketéből szőkített hajam meg akár az új... :D

Nem tudom, ilyen jellegű volt e a kérdés, de gondoltam megosztom. :)

2016. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mintha én irtam volna a kérdést!😀 Arcra pl. én most fogom megint kiváltatni a zyleritet. Tavaly nyáron is volt és valami eszéletlen nekem nagyon jól letisztította az arcomat. (Annyi a gyond vele,hogy nem vény nélkül kapható,tehát el kell menni bőrgyógyászhoz.)Vagy még van a kozmetikus is sztem az is megéri.

A haj az meg sztem próbálj ki egy új fazont,vagy ha egyenes göndöríts,hullámosíts. Ha göndör ill. hullámos akkor próbáld ki néha egyenesen is. Fontos,hogy használj hővédőt így kevésbé roncsolja a hajat.Vagy ha egyenes természetesen is be tudod úgymond göndöríteni a hajad. Ilyenekről amúgy vannak fent videók is a YouTube-on.😉

Frizurák: Szerintem ha be van fonva valakinek a haja az nagyon szép tud lenni,úgyhogy azzal is megpróbálkozhatsz.

Öltözködéshez annyit,hogy elmész pl. most a H&M ben leárazás van és olyan ruhát veszel ami illik hozzád😉 nekem az eggyik barátnöm azt mondta,hogy amelyik ruhában jól érzem magam az jól is áll.😀 De a háda is nagyon jó ott is lehet találni jó cuccokat.

Az archoz még azt hogyha sulis vagy akkor nem kell olyan nagy smink elég az alapozó,vagy a korrektor az esetleges bőrhibákra,egy kis labello,vagy különleges alkalmakkor egy halványabb szájfény,meg egy kis szempillaspirál.A körmeid legyenek mindig tiszták és igényesek,ha lehet festeni akkor valami halványabb színnel lakkozd ki.Egy tipp:ha a két szélén a körmödnek lakkozásnál kihagysz 2 kis csíkot akkor optikailag hosszabnak fog tűnni!😀(Ez a mondat elég fura lett😂.)

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ui.:Bocs ha érelmetlen lett,vagy helyesírási hiba van benne,muvel siettem😂😂


Doris

2016. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!