Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki képes leírni azt a szót,...

Aki képes leírni azt a szót, hogy "hecet", az nem gondolkodik?

Figyelt kérdés

Egy nem igazán túltanult ismerősöm leírta messengeren, hogy vett hecetet. Bizisten percekig tartot megfejteni.

A headset, "hed-szet"-ből nem tudom, hogy lesz hecet. Ez azért nem egy sima kis kapkodós melléütés vagy elírás, vagy egy összecserél ly-j.



2018. aug. 15. 21:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tartott megfejteni, akarom írni, na nekem is sikerült belebakizni XD
2018. aug. 15. 21:56
 2/20 anonim válasza:
100%
Nyilván fogalma sem volt, hogy miről beszél (ír jelen pillanatban), csak hallotta, és halvány lila fogalma sem volt, hogyan kell leírni. Szerintem...
2018. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor kérdezz vissza hogy mit? :D talán észreveszi, de ilyen értelmi szinttel nem biztos
2018. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Elméletem szerint, aki leírja, hogy 'hecet' az vagy nagyon nem vágja az angolt, vagy nem tud írni és a 'hecet' mellett azt is képes leírni, hogy 'teccik', léccy','meik' és társaik.
2018. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

*összecserélt :D


hát vannak ilyen hallásból író egyedek,sőt valsz ő is írva kapta..

2018. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán csak te komplikálod túl és ecetet vett :D
2018. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

manpsag sajnos naggyon menö hejtelenul irni

osztan lyon mindenki a kifogasal h telorol vok nincs ekezet rakta vagy h igy gyorsab aszt elkezdd magyaraszkodni hogy bocs a hibaker

tuddnam mit kezd az ijen a sok extra szabadidövel


(Ehhez komolyan meg kellett erőltetnem magam. Sokkal lassabb így írni.)

2018. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos rengeteg ilyen ostoba ember van, nekem is volt egy ismerősöm aki annyi buta volt, hogy egy mondatában nagyjából egy szó volt amit letudott írni helyesen. Élőben beszélgetni szintén nehéz volt vele, de legalább a szíve nagy volt :D na mindegy szóval valószínűleg fogalma sincs róla hogy a headset szó miből van, honnan jön, csak hallotta, és leírta. Buta és kész, segíteni az ilyeneken azt hiszem nem lehet..
2018. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3x olvastam el csak a kérdést, miközben próbáltam értelmezni. Először az ecet szóra asszociáltam, volt egy nyuszikás poén amiben "ecsetet" akart kérni, de mindig "ecetet" mondott. Ez jutott eszembe erről. :D
2018. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Lökése sincsen az illetőnek, hogyan kell leírni azt, amiről beszélni szeretne, de még kiejteni sem tudja jól:

Pl.

pécésön - playstation

kolompálni - kollokválni

komonikáció - kommunikáció

2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!