Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha valaki olyan...

Miért van az, ha valaki olyan képet rak fel, amin kilátszik a melle, akkor az k. a, meg r. c, de ha meg szoptatósat, akkor az gyönyörű, meg szép?

Figyelt kérdés

Főleg Instagramon figyeltem meg ezt a jelenséget.

Ha egy csaj felrak egy olyan képet, amin kilátszik a melle (még ha nem is teljesen, csak mélyen dekoltált ruhában van), akkor jobb esetben a kommentelők elmondják mindenféle k....nak, hogy mutogatja magát. Rosszabb esetben pedig letiltja az Insta a képet, mert hogy a szeméremsértő.

Ezzel szemben, amikor fiatal anyukák tesznek fel olyan képet, amikor szoptatják a gyereküket, és nekik sokkal jobban kinn van a mellük, még a bimbó is majdnemhogy teljesen látszik, akkor őket nem illeti senki sértő jelzővel, hanem el vannak ájulva, hogy milyen aranyos, szép, gyönyörű kép, jönnek a szivecskék stb.

Ez miért nem magamutogatás, miért nem közönséges?? Hisz elvégre ugyanarról a testrészről van szó... Mégsem k..váznak le egy ilyen nőt sem.

Erre tud valaki értelmes, elfogadható indoklást adni???



2018. aug. 16. 21:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy ha egy felnőtt férfi lógna azon a mellen, csak egy bulifotó lenne, amit ezren lájkolnak, hogy yeahhhh. De egy gyerek? Na azt már nem. Elrontja a játékot.
2018. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Nem, engem nem zavar a szoptatás. Itt maga a tény zavaró (vagyis inkább érthetetlen kissé számomra), hogy mindkét fajta képen ugyanúgy mellek vannak, amit a tulajdonosa önként és dalolva "kidob" és megmutogat mindenkinek a neten, de ha ott egy baba is, akkor már hirtelen nem lájkvadászat, meg r.....kodás, hanem aranyos, meg cuki. És nem, továbbra sem a szoptatás, mint jelenségről van szó, hanem az erről készült képekről.

Szerintem a (szinte) fedetlen melleknek semmi keresnivalója egy közösségi oldalon, akár szoptat az ember, akár nem.

2018. aug. 16. 23:22
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt is nézd, hogy a mellek mögött milyen ember lapul. Normális, intelligens ember eleve nem teszi ilyen módon közszemlére magát. Tehát nincs is min hergelnie az embernek magát, mert ez nem az én kategóriám.
2018. aug. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
9%
Akkor nem nézted meg, de régi festményeken is van szoptatás. Teljesen más a kontextus. Ha szerinted ugyanaz, az a te bajod.
2018. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Én azt is szeretem, amikor egy lány villogtatja a melleit és azt is, amikor szoptat egy nő. Nincs benne semmi különös

F

2018. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%
Mind a kettő magamutogatás, talán még a szoptatós rosszabb is. Ki a fenét érdekel hogy hogyan szoptatja a pulyáját.. csinálja a négyfal közt és ne fotózgassa magát olyankor. Az ilyen embereknek nem sok ész jutott
2018. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatós képek SEM szépek, magamutogatás a csúcson :/
2018. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nők írják oda a kép alá hogy curva meg ribi mivel nekik az nem vonzó. A szoptatós anyukat viszont azt nem bantjak mert lehet nekik is van gyerekük. Meg akinek gyereke van az nekik az isten.
2018. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként szerintem is undorító hogy szoptat es ott mutogatja. Ki kíváncsi ra?? A fiatal lanyok akik csak szexi képeket raknak ki azok tetszenek mivel fiú vagyok. De szoptatásra en se vagyok kíváncsi.
2018. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincs semmi baj, szopnám mind a kettőt
2018. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!