Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek azokról az emberekről, akinek mindenki a /barátja/? Rólam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok, voltam rosszban senkivel, ellenségeim sem nagyon voltak. Jó beszélgetőpartnernek tartom magam, mert nagyon sok dolog érdekel és nyitott vagyok, intelligensnek is tartom magam, ezért igazából eddig mindenkivel kijöttem, ha nem egyezik a stílusom valakivel akkor meg semleges volt. Humorosnak, kedvesnek tartom magam, senkit nem ítélek el olyan miatt amiről nem tehet, vagy nem szólok le senkit, mert szegényebb, más a stílusa. Vannak haverjaim akik szoktak dagadtozni egy-két lányt, de én valamiért soha nem lennék ilyen valakivel. Úgy igaz barátom nincs akivel mindent megosztok, senkiben nem bízok meg annyira, mondjuk 3 barátom van akivel tudok beszélni komolyabb dolgokról, meg gyakrabban összejárunk. Nem tartom magam boldognak jelenleg amúgy, nagyon hiányzik egy barátnő mert szeretethiányos vagyok. 17F

2018. aug. 17. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ilyen voltam én is úgy 10-12 éve.A barátok elmaradtak de megérkezett a barátnő.Azóta már házasok vagyunk,van két fiunk.Tudom hogy milyen szeretethiányosnak lenni.Tudom milyen amikor senkinek sem tudsz teljesen megnyílni.

De azt is tudom,hogy milyen családos embernek lenni,olyan munka mellett ami a nap végére van hogy minden energiámat leszívja.Annak ellenére hogy mind a családomat, mind a munkámat szeretem,nem igen hagynak teret bármi másnak.Örülj annak hogy fiatal vagy és szabad,vannak barátaid.Az a lány/nő pontosan akkor fog az életedbe lépni amikor készen állsz, sem előbb, sem később.Tudni fogod,érezni fogod.

Ő is érezni fogja.

2018. aug. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenki barátja senkinek sem a barátja. De ha van egy-két ember, akivel mélyebb, bizalmasabb a viszonyod, már jó.

Egy barátnő már másmilyen minőség, a barátod is kicsit, de más is. Természetes érzés, ha hiányzik az életedből.

2018. aug. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!