Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki már rettenetesen...

Ha valaki már rettenetesen unja az életet abba bele lehet halni? Vagy meg fog bolondulni?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom, semmi jó dolog nincs benne. Nincsenek se barátaim se eletem mivel mindig is aszociális voltam. Barátnőm se volt sose nem is lesz mar az is biztos. Ebbe bele lehet pusztulni?? Ha mar tényleg nagyon unom es utalom. Tudom sokkal rosszabb sorsu emberek is vannak nálam de ez rajtam nem segit. Az érdekel milyen következményei lesznek ennek?? Tényleg nagyon unom es semmihez nincs kedvem. Semmi kedvem leelni meg 50 evet vagy ki tudja mennyit. 26F

2018. aug. 17. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2018. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
És a második kérdésre a válasz: az is lehet.
2018. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem az isten hata mögött lennek hanem valami varosban akkor most kimennek es bajba kevernem magam. Ha agyonvernének vagy leszúrnának az megváltás lenne komolyan mondom. Minden annyira unalmas. Nem bírom.
2018. aug. 17. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Cigányok ha vannak a környéken, azok is megfelel a célnak.
2018. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs erre az utcán egy lélek se. Am azok jók lennének, megölnének.
2018. aug. 17. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
De miert nem volt baratnod ennyi idosen? Kocka vagy? Anugy nem, es nezz neg egy jo vigjatekot inkabb rinyalas helyett!
2018. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írtam aszociális vagyok nagyon durván, es nem erdekelnek a vígjátékok. Unalmas.
2018. aug. 17. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe sem jutott két rinyálás között, hogy kezdj magaddal valamit?


Nem, nem lehet belehalni, mert senki sem köti le a kezeidet, hogy ne azt csináld, ami örömet okozna.


Az aszociális lét sem mentség rá, rengeteg aszociális ember letudja kötni magát valamivel, nem muszáj emberek legyenek az életemben ahhoz, hogy szórakozzak.


Ha ennyire nem szereted az aszociális létet, akkor változtass rajta. Sokan nem változtatnak, mert alapból egyedül szeretnek lenni és így jó nekik. Te miért élsz így, ha nem szereted?


Nem nehéz változtatni, rinyálás, siránkozás helyett ismerkedj, járj társaságba.

2018. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

"Nincs erre az utcán egy lélek se"



Hol élsz te, egy elhagyatott sivatagban? Szerintem túldrámáztad ezt.

2018. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ténylegesen halálhoz vezethet. Mentális és késöbb testi betegségekhez is.


Emellett azok az idős emberek akik nem csak otthon bámulnak ki a fejükből hanem kertet gondoznak vagy valamit csinálnak minden nap jóval tovább élnek.

2018. aug. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!