Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj lehet, ha túl nyugodt vagyok?

Baj lehet, ha túl nyugodt vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom jobban elmagyarzni, egyszerűen nagyon nyugodt vagyok. Soha nem voltam még ideges, el sem tudom képzelni milyen érzés lehet. És még a beszédem, reakcióidőm is nagyon lassú, ez inkább jó vagy roszz tulajdonság?
2018. aug. 18. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább jó, mármint neked, mert én meg idegbeteg vagyok és a lassú emberektől még inkább ideges leszek :D
2018. aug. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hosszú élet titka.)
2018. aug. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy te ilyen vagy.Ez szerintem nagyon jó.Én is csak ritkán vagyok ideges.
2018. aug. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jó.
2018. aug. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Idegesítő. Elképzeltem, hogy ég a ház, és valaki tök nyugodt... Hát.

Volt egy ismerősöm, aki hasonló volt, mint te, az is nyugodt volt - egyedül csak én tudtam kihozni a béketűrésből.

2018. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Dolgozol már?


Lehet, hogy még csak nem vagy olyan életszakaszban. Suli alatt én is nyugodt voltam, de mióta dolgozom... XD

2018. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem már égett a házam és CSAK a hidegvérem miatt sikerült ott kezdeni oltani ahol meg lehetett fogni a bajt..
2018. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!