Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek olyan ember...

Hogy legyek olyan ember amilyen lenni szeretnék?

Figyelt kérdés
Változtatni akarok a személyiségemen. De elég drasztikus lenne a változás, ès mivel már 16 vagyok nehéz ujra kezdeni mert már mindenki olyannak ismer amilyen vagyok. Csendes vagyok, ezért nincs sok barátom. Nem tudok semmiről se beszélni. Viszont szeretnék cserfes szó kimondó ember lenni. Azt akarom hogy ami a szívemen az a számon legyen és tudjak mindenkivel beszélgetni és viccelődni. Hogy csináljam?

2018. aug. 18. 23:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És szeretnék talpraesettebb lenni
2018. aug. 18. 23:18
 2/4 anonim ***** válasza:

16 évesen még rengeteget tudsz változni.

Magad miatt akarsz változni?

2018. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak csinald. Ha valamit nem ugy gondolsz, ahogy masok, azt mondd ki, az ami-a-szivemen-az-a-szamon-dolog a legegyszerubb. A tobbi nehezebb. Olvass sok viccet, nezz vicces musorokat, videokat, es hogy talpraesettebb legy, olvass rengeteget.

17/f

2018. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen magam miatt, úgy érzem úgy boldogabb lennék
2018. aug. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!