Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktatok csinálni születé...

Mit szoktatok csinálni születésnapotokon? Van olyan szokás, amit követtek évente? Engeditek, hogy a család vagy barátok bulit szervezzenek Nektek? Magatokban élitek meg vagy osztoztok az örömben mással?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Magamban szeretem tölteni azt a bizonyos napot, sok mindent átgondolok és kiértékelek. A család, barátok, kollégák pedig később köszöntenek személyesen, aminek nem állok ellent. :)
2018. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom+ők sem=egy nap
2018. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem magam ünnepeltetni. De egyébként mindig egy keresztény ünnepkor szoktam évet értékelni. Sem születésnap, sem szilveszterkor nem.
2018. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanolyan nap, mint a többi, azzal a különbséggel, hogy igyekszem elmenekülni a telefon elől, hogy megúszhassam a kötelező bájolgást. Nem csinálok belőle felhajtást, elvégre senkinek sem származik előnye abból, hogy megszülettem. Ha valaki bulit akarna szervezni a hátam mögött, kiporcióznám macskaeledelnek.
2018. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1, Ugyanolyan nap, mint a többi; 2, Nincs; 3, A család mindig megemlékezik erről az eseményről (is), de baráti nincs - eleve nincsenek barátaim; 4, Inkább magamban élem meg.
2018. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Családom felszokott köszönteni tortával sütivel (nem feltétlen aznap, hanem amikor mindenki ráér)


Barátokkal bulizni szoktam. Szintúgy amikor a többségnek jó.


Amúgy semmiben nem extrább máskor is szoktunk bulizni, max ingyen megúszom az estét mert valaki mindig állja az ünnepelt következő körét.

Volt, hogy házibulit vagy kerti főzőcskézést tartottam.

2018. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerülöm a meghirdetést. Szabadságot veszek ki aznapra. Igyekszem aznap keveset lenni társaságban. Számvetést készítek arról, mit értem el a legutóbbi születésnapom óta/mik valósultak meg a terveimből. Visszacsatolom az információt: korrigálom az énképemet és a jövőképemet. Új terveket készítek. Nem kérdi senki, h szervezhet-e bulit nekem. Másnap viszek be sütit a munkahelyemre.
2018. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoktak köszönteni a barátaim, a párom, a szűk család, egy két rokon. Viszont olyankor el szoktam menekülni mindenki elől, akivel csupán bájcsevegés lenne az egészből. Átlagos napként élem meg. Törekszem arra, hogy csak azok tudják, akiknek fontos vagyok. De nem szeretem magamat ünnepeltetni, inkább elbújok és egyedül vagyok egész nap.
2018. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ebből nagy ügyet csinálni. Csaladtagok felköszöntenek, esetleg koccintunk "valamivel" és ennyi.
2018. aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!