Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan puszilgat...

Miért kell állandóan puszilgatni egymást?

Figyelt kérdés

De nem is az, ha rendes puszi lenne, nem az, hogy a levegőt puszilod meg...

Ha találkozok vkivel: egyből puszi

ha ajándékot adsz-kapsz: puszi... (ha meg simán puszi nélkül köszönöm meg, akkor durci van)

ha egy idegennek bemutatnak vagy ő mutatkozik be nekem puszi...amitől már tényleg annyira kivagyok...

ja és az elmaradhatatlan búcsú nem elég annyi, hogy szia vigyázz magadra...akkoris egyből puszi...

ti hogy vagytok ezzel?



2017. júl. 6. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajándéknál oké, az egy ünnepélyes alkalom, bőven belefér.

Temetésen részvétnyilvánításnál még a férfi-férfi puszi is belefér.

Amióta elmúltam 18 nem szólhat bele senki, hogy családon belül kinek mikor adok.

Régen rám szóltak, hogy ha nem adtam puszit a fiú unokaöcsémnek.

Mióta elmúltam 18 nem parancsol senki, férfiakkal maradd a kézfogás ha tetszik a családnak, szülőknek ha nem!

2017. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én is férfi lennék, én sem szeretem, ha összenyalogatnak. De egy nőre mindenki csúnyán néz, ha inkább a kézfogást preferálja. :(
2017. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es: én meg mindig azt hittem, hogy a nők néznek csúnyán azokra a férfiakra, akik a nőkkel is kezet fognak, mert hogy "az milyen már"...
2017. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell? Én nem szoktam.
2017. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, amikor illik, vagy legalább társadalmi elvárás. Én pl. pont azért puszilok levegőbe, mert kb. a párommal vagyok egyedül olyan kapcsolatban, hogy jól esik tőle az arcomra a puszi és viszont (sajnos a szüleim és az öcsém is tettek azért, hogy ne essen jól tőlük). Viszont én speciel nem várom el senkitől, nemhogy durcizzak.
2017. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na igen...ma pl. egy néni(matek tanár) akinek a mellettünk lévő ház a nyaraloja átjött ...(nem láttam öt 2-3 éve)

na szóval átjött és egyből letámadott 2 puszival...

2017. júl. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!