Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom az életem. Mindig...

Utálom az életem. Mindig mindenki csak kritizál, lenéz és nem tart tiszteletben, ok nélkül. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Sosem voltam egy vékony sőt kövér testalkatú lány, hanem a kettő között vagyok. Normálisan öltözködöm és viselkednek, nem ártok embereknek mégis mindig kritikákat kapok az ismerőseimtől és a családomtól is, amiket elég csúnyán vágnak a fejemhez. Miért csinálják ezt? (Például, hogy kövér vagy, pedig nem vagyok az.)Mit tehetnék ez ellen? 16/L

2018. aug. 20. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szeresd és tiszteld magad! Ha te nem teszed más sem fogja!

Tanuld meg, hogy nem kell adni más véleményére.

2018. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az előttem lévő leírta. viszont azt ne hagyd ki, h mivel ilyen kritizáló környezetben nőttél fel, nem biztos, h első könnyű lesz változtatni. tiszteld magad, szabj meg határokat és ne engedd, h bármit megtegyenek veled. nem könnyű, de gyakorlással simán meglehet tenni. illetve érdemes lenne elgondolkodni azon, h vajon tényleg tartani kéne-e a kapcsolatot olyanokkal, akik csak kritizálni tudnak. hidd el, vannak másféle emberek is.
2018. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy nem durván vágják a fejedhez?Csak mivel nem vagy elégedett magaddal érzékenyen reagálsz az ilyen dolgokra.Nem tudom elképzelni milyen lehet a testalkatod,de tudod mit mondanak?Csontokkal játszanak a kutyák. :-)

Aki meg megjegyzést tesz,attól kérd szépen hogy kerülje a témát.Ha nem,szépen vissza kell adogatni,persze nem a szülőknek.(nem tudom hogy zajlanak ezek a beszélgetések,úgy hogy egy gyökér improvizációval szemléltetném)Pl: idegen:Figyu már,túl kövér vagy szerintem.

Te:-Szerintem neked meg akkora az orrod,mint egy rossz kartecsni.

Előbb-utóbb csak észreveszik magukat.

2018. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valoban indokolatlan a kritika, tanuld meg elengedni a füled mellett. Ha latjak, hogy "lepereg" rólad, előbb - utóbb megunjak.
2018. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Egyébként tudod mit szoktam mondani ha engem kritizálnak? "de nekem jól áll" és mosolygok egyet.


Nézd ,mindenkit kritizálnak, vékony, ducit,magasat,alacsonyt.


Ezt meg kell tanulnod kezelni,és elfelejteni.

2018. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a mások véleményével.

Minden ember egyéniség, egyedi.

Sportolj, élvezd az életet.

2018. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor tegyél a kövérséged ellen, ha téged is nagyon zavar, sose mások miatt. Ha másoknak akarsz megfelelni, akkor előbb utóbb képtelen leszel az önmegvalósításra, bele fogsz őrülni. Azok, akik kritizálnak, nyugodtan kérdezz rá, hogy ők mit nem tartanak saját magukon szépnek?

Amikor elkezdik magukban felsorolni, rájönnek, hogy ők sem tökéletesek.

2018. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!