Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit csináljak az anyósommal,...

Mit csináljak az anyósommal, hogy tiszteletben tartsa a döntésem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos a babám, próbálkoztam egy hónappal ezelőtt a hozzátáplálással, próbáltunk almát, krumplit, sütőtököt, tejpépet, de egyik sem kellett neki, mindegyiket kitolta a nyelvével, ezért úgy gondolom, még nem áll rá készen, ezért nem fogadja el a táplálékot pép formában a tápszeren kívül. Miután az anyósom többször is reszelt almát dugott a szájába, mikor vele volt, körtét adott neki, hogy nyalogassa, meg kértem, hogy ne tegye, mert én úgy érzem, még nem szeretné, még nem tart abban a fázisban, hogy ezekre szüksége legyen, és ha ráerőszakoljuk, abban biztos nem lesz köszönet, nem akarom, hogy megutálja az evést. Mondta is, hogy rendben van, aztán átmentek a dédimamához, majd mikor haza jöttek, mondta, hogy adott neki narancsot, hogy szopogassa. Hirtelen nem is tudtam mit mondjak erre. Szerintetek túlaggódom esetleg? De hát annyira zavar, hogy fittyet hány arra amit mondok, pedig az én lányomról van szó, nem az Övéről.

2014. dec. 15. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Felháborító. Nálam nem is próbálkoznak ilyesmivel, mert tudják, hogy elfogadhatatlannak tartom, ha olyasmit tesznek a gyerekemmel, amit én megtiltottam. Egy ilyennek nálunk maradandó következményei lennének a láthatást illetően. Nem kell semmit tenned, hogy tiszteletben tartsa a döntésed! Minimumelvárás, ha szeretne vele lenni, hogy nem tesz semmit a döntésed ellenére!!! Légy határozott és kemény! A TE gyereked! N31
2014. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Fura. Nekem szerencsém volt, anyukám és anyósom is van annyira intelligens, hogy megértették, hogy más szelek fújnak, mint amikor mi születtünk a férjemmel. Ebből sose volt vita. Csak azt tudod tenni, hogy határozott vagy.
2014. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem túlaggódod. Attól, hogy megnyalogatta a gyerek a körtét, meg a narancsot nem lesz semmi baja.
2014. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

a hozzataplalast nem 6 honapos korban kene elkezdeni?


vagy valtozott megint a tudomany allasa?

2014. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem a narancs és a körte a lényeg, hanem az elvek. Az anya azt mondta, nem, az anyós meg tojik rá. Most kell tisztázni, míg 5 hónapos, mert 5 évesen végignézni, hogy anya felett a mamának van szava, nem szép látvány.
2014. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4 # sejtettem, hogy ezen fennakad egy kevésbé tájékozott személy. amúgy ha szeretnéd tudni, miért az én kérdésem alá írsz ezzel kapcsolatban, ami nem is ezt a témát feszegeti? Ha valóba tényleg annyira érdekel?
2014. dec. 15. 10:50
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
En orulnek ha vigyazna a gyerekekre...
2014. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6 # nem ez volt a kérdés! nagyon viszketett a kezed, hogy ezt azért leírd ide? vagy miért érezted muszájnak ezt megosztani?
2014. dec. 15. 10:55
 9/17 anonim ***** válasza:
ja, most olvasom hogy tapszeres. akkor mar ertem.
2014. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Az ötössel értek egyet.

Sajnos van, aki nem ért a szép szóból. Annyira utálom az ilyet.

2014. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!