Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti minden reggel beágyaztok...

Ti minden reggel beágyaztok meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Én sose ágyazok be, mert feleslegesnek tartom. Úgyis csak én látom és pár óra múlva megint szétbarmolom az egészet. Meg amúgy amikor felébredek, olyan kómás vagyok, hogy örülök, ha a fürdőszobába ki tudok támolyogni, nemhogy még ott nekiálljak beágyazgatni.

Meg a fehérneműim közül is csak a zoknijaimat hajtom össze, őket is csak azért, mert idegesít, amikor csak össze van dobálva az összes és egy óra, amíg megtalálom valamelyik párját. De a melltartóimat, bugyijaimat csak behajigálom a helyükre, mert egyrészt azokat is csak én nézegetem, amikor keresgélek köztük, másrészt tök mindegy, mennyire gyűrött, mert ha felveszem, úgyis kisimul rajtam...Szóval akkor miért csesszek el egy csomó időt a hajtogatásra?

Szerintetek ez igénytelenség? Vagy más is ilyen lusta?


2018. aug. 22. 02:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Minden reggel beágyazok, különben zavar. S mindig csalódott, ideges leszek ha ránézek és nincs kész.

Zoknit összegurigázom, boxert is behajtom.


Inkább lustaságnak lehey nevezni, mint igénytelenségnek. Hiszen esztétikai dolgok.


23/F

2018. aug. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%

Lusta vagy. -De a te dolgod.


Igen minden reggel beágyazom és felterítem az ágytakarót.A lepedőt és az ágyneműt csak frissen fürödve érinti a bőröm.


A fehérneműim külön kosárban vannak, rendszerezve, -ami kicsit is kopott kidobom.

A ruháim is hasonló rendben tartom, nem olyan sok plusz idő az....


Sajnos a párom hasonló mint te:(

Utána pakolok a legtöbbet.....


4X/N.

2018. aug. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%

Veled vagyok kérdező. Ez nem lustaság vagy igénytelenség, hanem józan ész. Persze a lakástól függ, van ahol van értelme beágyazni, ha pl. nincs külön hálószoba.


A fehérneműdet meg úgyse látja senki.

2018. aug. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
24%
Hány évesen sikerült ilyen szinten lesz@rni a dolgokat? 1 perc az egész, mennyivel esztétikusabb már. Meg ha valaki jön hozzád és ott van széthajigálva az ágy, az elég égés.
2018. aug. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

na végre nem vagyok egyedül..

csak akkor ágyazok ha vendég voltam az ágyban..mégis kit érdekel? vagy ki fizet érte?

alsónemű egy nagy fiókban, zokniból vettem 150 pár ugyanolyant (poligámia van köztük)

a hajam szintén önbeálló, ha már elfekszem azonnal vágom


vannak ilyen full igényes haverok, ők meg mindig mindenhonnan elkésnek..szoktam is macerálni őket..az egyik azt mondta, hogy reggel 35 perc hajat csinálnia..wtf?férfi emberekről beszélgetünk..

2018. aug. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kb 2 másodperc.
2018. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon ritkán ágyazok be én is (vendég esetén), a hajtogatásra ügyelek, de amúgy nem érdekel, hogy mi mennyire gyűrött vagy sem.
2018. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
Én se ágyazok be, kolis koromban ágyaztam eleget. Meg nekem kényelmesebb így vissza feküdni. Jobb érzés :)
2018. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

46F. Jelpill egyedülálló.

Kifejlesztettem az egészséges pragmatikus minimalista lustaságot.XD

Franciágyam van. Csak kirázom a paplant és letakarom pléddel. Fél perc. Nem energia.

Ruhásszekrényemben dobozok, mosás után ha megszáradt csak bebasom zoknit gatyát a külön külön dobozaiba.

Alapvetően 5-6-osával veszem az egyforma zoknikat hogy ne kelljen pepecselni a párosítással.

Pólók csak negyedre hajtva és bebassva a szekrénybe.

Nadrágok félbe, kész.

Nagyon kevés ruhám van és olyanok h mindent mindennel együtt mosok. Egyféle programmal a mosógépen olyan mosóporral h öblitö is egyben.

Nagyon egyszerű ételeket főzök vagy inkább sokszor nem is főzök. Kevés minimál mennyiségű konyhai eszközt tartok.

Nincs szőnyegem, nincs sok bútorom hogy egy takarítás max 10 perc legyen.

Kert: néhány fenyő és csak vadfű azaz ami a gaz lenne csak le van nyirva 1x/hét. Kútvizes locsi telepített fejekkel.

Tehát a háztartásban minimalista vagyok. Szükségtelen energiarablo dolgokat kiiktattam.

2018. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi igénytelen, trehány ember lenne.

Más úgyse látja???

Akkor a fehérneműt se kell kimosni , mert más nem látja.

Szörnyű!!!

2018. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!