Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

22 vagyok és olyan helyen lakok ahol semmi lehetőség, tökre magam alá estem lelkileg, kikészültem, mert nem volt munkám már fél éve lassan. Beletörődtem, csináltam magamnak terveket szeptembertől (egyetem levelezőn, hobbi, jogsit lerakni), a félretett pénzemből (ami korábbi munkból van).


2 napja meg csörgött a telefon, hogy lenne gyári meló és már meg is van a szerződésem, holnap kezdek.


Rémálom nekem a gyár, mindig is utáltam, most meg becsukódik mögöttem újra a gyárkapu, mikor már terveim voltak.


Mit csináljak? Nem volt merszem visszautasítani az állást, de gyári munkát nem bírom, főleg hogy már beletörődtem a helyzetembe és terveim is voltak.



2018. aug. 22. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2018. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22 évesen nem mered a saját utadat járni? Hát ez szomorú.
2018. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőle. Én nőként tudtam vállalni, akkor neked is menni fog.


Üdv., egy egyetemista.

2018. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem birod, minek mentel bele?
2018. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Kellett a munkahely nagyon, de már beletörődtem a helyzetembe (hogy nincs munka) és van félretett pénzem.


Nem tudom mi legyen. De az biztos hogy a gyárakat nem bírom. Nem büdös a munka, dolgoztam már gyárban is, éppen ezért írom, hogy én azt a közeget nem bírom mentálisan tűrni.

2018. aug. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!