Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok olyan helyzetben...

Voltatok olyan helyzetben amikor sírtatok valami miatt, de így visszagondolva szégyellitek?

Figyelt kérdés

Nekem két helyzet volt. Mikor sikerült a forgalmi vizsgám, akkor ott elsírtam magam örömömben, illetve tavaly a gyakorlatom egy családi vállalkozásnál töltöttem. Szinte családtagként kezeltek,nagyon megszerettük egymást,és az utolsó napomon mikor ment a búcsúzkodás akkor elsírtam magam.

De így visszagondolva nem lett volna szabad egyik szituációban sem sírni, hiszen már eléggé szégyellem. Bár valószínűleg senki sem emlékszik rá rajtam kívül.

Nektek van ilyen??



2018. júl. 22. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor sírtam életemben, de soha sem szégyeltem, pedig férfi vagyok.
2018. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az egyetemen volt egy ilyen, az első hónap után kb., az első nagyobb számonkérésnél, ami szóbeli volt, és eléggé megalázott a professzor, akinél feleltem (ő amúgy is erről volt híres). Végül átengedett, de utána elsírtam magam. Igazából már rég volt, meg sokáig nem tartott, hogy szégyelltem magam, de mikor így belegondoltam, hogy ezt látta a többi csoporttársam is, akkor azért eléggé bennem volt, hogy még jobban kellett volna próbálkoznom, hogy visszatartsam. Egyébként én is erre lyukadtam ki a végén, amit te is írtál, hogy senki nem emlékszik meg nem is érdekli őket sokáig. Amúgy azért az egy fokkal jobb, mikor örömödben sírsz. Ez olyan, hogy ilyenkor kicsit lehullik egy fal előled, ami miatt mondjuk sérülékenyebb lehetsz, de ha jó társaságban történik, akkor meg nagyon előremozdíthatja pozitív irányban a bizalmi viszonyt :)
2018. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
többször sírtam egy fiú miatt, akibe titokban szerelmes voltam és a barátaim nem tudták, mi a baj. 17/f
2018. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Azon, hogy épphogy csak ötös lett az emelt töri érettségim :(
2018. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 October15 ***** válasza:
100%

Nincs. Nem hiszem, hogy szégyellni kellene az ilyesmit.


26F

2018. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2: Igen, ilyen történetekre gondolok. Jaj mintha csak én írtam volna. :)

Én meg az adott helyzetben nem éreztem cikinek, csak így évekkel később ha rágondolok ezekre, akkor elég hülyén érzem magam. Akkor bele sem gondoltam mit gondolhatnak rólam a körülöttem lévők.

Amúgy nem nagy tragédia ez, csak kìváncsi voltam, azért tettem fel a kérdést. :)

2018. júl. 22. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt a szót használnám rá, hogy szégyelltem, hanem így utólag értelmetlennek tartom. Egy inteneten megismert fiú miatt folytak ki a könnyeim nem is egyszer. De már nagyjából sikerült ezen túllendülnöm.
2018. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7: Én is sírtam fiú miatt, de ne szégyelld! Kitartást Neked! :)
2018. júl. 22. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna szabad? Miért nem? Sírni mindig szabad. Nincs azzal semmi baj, ha valakin látszanak az érzései. Teljesen természetes.
2018. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom,igazad van. Csak ott ült mellettem az oktatóm, mögöttem a vizsgabiztos, én meg sírva írtam alá a papírt a sikeres vizsgáról. Kibírhattam volna addig míg kiszállok a kocsiból. De valószínűleg ők már ezt másnapra elfelejtették. :D Köszi a véleményeket! Mentek a zöldek!
2018. júl. 22. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!