Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most kezdtem a gimnaziumot,...

Most kezdtem a gimnaziumot, es hat igen. Szeretnek en is népszerű lenni. De nem tudom, hogy hogy csinaljam. Valakinek valami tipp? :-)

Figyelt kérdés
Mellesleg:baratsagosnak es eleg beszedesnek tartom magam, meg viccesnek is..szoval, ha barkinek van valami tippje, az irja meg nyugodtan.Kerlek!!

#lány #gimnázium #népszerűség #népszerű akarok lenni
2015. nov. 8. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Van; fogj egy kobor kutyát, s szid ki a lukát
2015. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen buta lány sosem lesz népszerű
2015. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Dobd ki a csecsed.
2015. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az , hogy egy iskolában mindig mindenki pökhendi, gizda és népszerű akar lenni ? Miért játszik mindenki szerepet egy iskolában ? Ki előtt akar megfelelni? Ha mindenki saját magát, ÖNMAGÁT adná, máris mennyivel szebb és boldogabb lenne minden diák és az egész légkör.


Ehelyett sokan gyomorgörccsel, stresszesen, rettegve járnak iskolába....

Szánalom ez a tinédzser korosztály.

2015. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz népszerű lenni? Miért kell ennyire a figyelem?
2015. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így soha nem leszel népszerű, mert vagy olyan a személyiséged, hogy azzal népszerű leszel, vagy nem. Ha nem olyan, de megjátszod magad, azzal nem népszerű leszel, hanem röhejes.

Inkább törekedj arra, hogy megtaláld azokat az embereket, akikkel jól kijössz. Ha találsz 2-3 ilyen embert, és nem görcsölsz rá a továbbiakra, akkor a gimis éveid a legszebbek lehetnek az életedben akkor is, ha nem omlik a lábaid elé az egész iskola.

2015. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez amúgy szerintem sulitól is függ, hogy ki/mi számít népszerűnek. Igen, sajnos egy előttem szólnak igaza volt, legtöbb helyen az számít hogy mennyire kivágott pólót veszel fel, hogy szépen fogalmazzak. De szerencsére ahova én kerültem ott csak annyi kell hogy nyitott és barátságos legyél :))
2015. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
figyi nagyon egyszerű! add önmagad. ne gondolkodj, hogy amit akarsz mondani ciki e vagy sem. így fognak megismerni, be fogsz vágódni. azért nem árt ha kerülöd a violettát! :)
2015. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

áruld a tested a suli wc ben

1 szál cigiért

garantalt biznisz

2016. dec. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A9-es hülyeséget ír.
2016. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!