Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék leadni 6 kilót és...

Szeretnék leadni 6 kilót és semmilyen diéta nem használ mozgok napi 1 órát és nem akarok rengetg pénzt költeni speckó kajára valami tipp? 14/l és légyszi ne mondjátok hogy kicsi vagyok hozzá köszi 166cm 66 kg de kövér vagyok.

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 21:31
 1/8 anonim válasza:
43%

Tévedésben élsz :)

En 157 cm vagyok es 63 kg jelenleg. En sem vagyok kövér, akkor valószínűleg te sem vagy. Ha meg a combod nagy vagy a karod vagy a hasad esetleg a feneked, akkor arra a területre dolgozz, amit meg akarsz változtatni, es akkor lesz eredmény.

18/L

2016. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Nincs helyi zsírégetés, szóval ne vedd komolyan az első válaszát. Normális étrend nélkül nem fog sikerülni.
2016. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
1# vagyok. Ugy értettem hogy arra a területre dolgozzon jobban, vagy többféle feladattal, nem ugy hogy csak ott. Ha létezne helyi zsírégetés akkor valaki milliomos lenne..
2016. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Teljesen megértelek. Én anno 10 kilót adtam le.

Próbáltam diétákat keresgélni, nem reagáltam jól rá, nem is használtak...Aztán elkezdtem azt, hogy (hónapok alatt)mindig egyre később, keveset ettem, majd koplaltam. Tudom, hogy nem egészséges, sokáig nem is csináltam, de más nem segített...Konkrétan gyümölcsökön és zöldségeken éltem, ezekből sem ettem mindig sokat...Nem biztatlak a koplalásra, nem jó ötlet, de egy szakember véleményét érdemes kikérni, hogy mit próbálj meg, ami hatékony és bírható.

2016. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Márpedig minden kalóriadeficites diétának használnia kellene...

Persze mozoghatsz többet is, 1 óra nem sok, bár intenzitás kérdése. Van, akinek az a megoldás, én se tudtam soha keveset enni...


Mi volt a gond a diétákkal? Éhes voltál és sokat ettél? Vagy mi?

2016. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat igen sokat eszek éhes vagyok és nem bírom ki .... de az kevesebb evés jól hangzik kipróbáltam és így könnyebb amikor éhes vagyok eszek keveset..így sikerülhet?
2016. aug. 9. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi diétát próbáltál ki? Mióta és mit mozogsz? Mennyi idő múlva adtad fel? Miket eszel pontosan egy nap?
2016. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mertek. Ez a kulcskerdes.

Tobb zoldseg, gyumolcs es ami mertek mellett a valtozatossag! (elvezetesebb is)

Kutakodj egeszseges reggeli, ebed, vacsi utan a neten, es setalj naponta 40 percet.

Ennyi.

2016. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!