Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én lennék az egyetlen emberi...

Én lennék az egyetlen emberi lény, aki az szereti az esős időt (is)?

Figyelt kérdés

Mindenki olyan letört ilyenkor, panaszkodik, hogy miért esik, jön a szürke ősz stb.

Én most kifejezetten örülök, hogy ilyen az idő, nagyon kedvelem ezt a hűvös, esős időt is. Ebből kifolyólag szeretem az őszt, a telet,mivel megvan a maga hangulata.

De ugyanakkor a tavaszt, a nyarat is szeretem, mikor minden zöld, kivirul és él a természet.

De szeretem a telet, a havat, esőt, amint bús szürkeségbe von mindent, és a táj álmodva várja a jó időt, megpihen.

Szóval, lehet bármilyen idő, én annak ugyanúgy örülök, mert mindegyikben megtalálom az örömet. Persze, ha állandóan tél vagy nyár lenne, szerintem abba belefásulnék.

De szinte mindenki oda van, ha süt a nap, és depizik be, ha borús az ég.

20/lány.


2018. aug. 26. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Én is pont ilyen vagyok, és ismerek még hasonló embereket.
2018. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Én a meleg, napos időt kifejezetten utálom, és a hűvös, borongós, csapadékos évszakok a kedvenceim. Én épp, hogy az ilyen nyári 30+ fokokban leszek depis, mert a meleg miatt sokat fáj a fejem, allergiás is vagyok, meg próbálok a lehető legkevesebbet kimenni az utcára a hőség miatt, és ilyenkor hajlamos vagyok begubózni.

Ezzel szemben télen imádok a szabadban sétálgatni, a ropogós havon lépkedni :) Meg tudom, furán hangzik, de nagyon szerettem, amikor 0. órára kellett suliba mennem és még 7 óra sem volt, amikor elindultam itthonról és télen olyankor még fel sem kelt a nap és olyan érzés volt, mintha az éjszaka közepén sétálgatnék az utcán :D Meg ugye olyankor délután is sokkal hamarabb sötétedik és volt, hogy kicsit később végeztem és amikor jöttem hazafelé, már koromfekete volt az ég és ki volt világítva az egész város, olyan szép volt :)

Ehhez képest nyáron hajnali 4-től vagy este 7-8-ig tök világos van..Undorító.

20L szintén

2018. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem vagy egyedül :D

én is kifejezetten örülök, hogy végre ilyen idő van, bár én várom is a tavaszt, hogy végre hosszú gatyát és farmert hordhassak :3 szeretem ezt az időt ^^

18/l

2018. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem, én is, meg a lány is, aki épp nagyon bejön nekem. :))
2018. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is szeretem. És ugyanúgy mint te, szeretem az évszakok váltakozását.
2018. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a kedvencem az esős, borongós idő. Ahogy írod, szeretem, hogy változnak az évszakok, de ha választanom kéne, a nyarat hagynám ki legszívesebben.

Azért vagyok kissé szomorú, mert úgy látom, mintha az utóbbi időben pont a tavasz és az ősz lett a legrövidebb évszak.

2018. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Szeretem, a depresszív hangulatomat tükrözi, a lelkivilágomhoz jobban passzol.

Szeretem a vihart, esőt. Ijesztő mégis számomra van benne valami nyugtató.

2018. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Én is szeretem a rosszabb időt, bár helytől, és helyzettől függ nálam a dolog. Van, amikor egy kissé elhagyatottabb helyen vagyok rossz időben, akkor olyan háborús hangulatot érzek magam körül. Szóval jó a rossz idő is, mert gondolkodásra késztet.
2018. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Alapjáraton én is szeretem az esőt, de tegnapelőtt gyalog kellett elmennem munkahelyre, és le volt zárva az az útvonal amin sétálni szoktam, szóval 15 perc helyett 25-30 volt az útidő és közben szakadt az eső, az utcán folyó víz meg a vádlimig ért, szóval a cipőm is szanaszét ázott, akkor inkább örültem volna a napsütésnek.

Amúgy nem bírom a napsütést, lenyomja a hangulatom, az esőnek meg akkor örülök, ha nem olyan vészes, hogy 20kiloval nehezebb legyek a vízmennyiség miatt, amit felszív a ruhám. :D

19/F

2018. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

A változatosság a legnagyobb érték ebben a hazai időjárásban.

Szeretem minden pillanatát, a csontfagyasztótól a kánikuláig.

Szerintem aki erre ráun annak javasolható egy-egy hónap Egyiptom és Dánia.

Az egészen belül nekem a vénasszonyok nyara a kedvencem, jó idő extra széllel :)


25F

2018. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!