Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én lennék az egyetlen emberi...

Én lennék az egyetlen emberi lény, aki az szereti az esős időt (is)?

Figyelt kérdés

Mindenki olyan letört ilyenkor, panaszkodik, hogy miért esik, jön a szürke ősz stb.

Én most kifejezetten örülök, hogy ilyen az idő, nagyon kedvelem ezt a hűvös, esős időt is. Ebből kifolyólag szeretem az őszt, a telet,mivel megvan a maga hangulata.

De ugyanakkor a tavaszt, a nyarat is szeretem, mikor minden zöld, kivirul és él a természet.

De szeretem a telet, a havat, esőt, amint bús szürkeségbe von mindent, és a táj álmodva várja a jó időt, megpihen.

Szóval, lehet bármilyen idő, én annak ugyanúgy örülök, mert mindegyikben megtalálom az örömet. Persze, ha állandóan tél vagy nyár lenne, szerintem abba belefásulnék.

De szinte mindenki oda van, ha süt a nap, és depizik be, ha borús az ég.

20/lány.


2018. aug. 26. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen...
2018. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Minden időjárási jelenségnek megvan a szépsége.

Egy eső is lehet szép, sőt, a ködös időnek is fantasztikus hangulata tud lenni.

F

2018. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 he84 ***** válasza:
Nem értem miért, honnan vetted ezt kérdező, hogy te lennél az egyetlen ember, aki szereti az esőt és a hűvösebb időt. Nyilván többen is vagyunk ilyenek. Például én is. Bár azért a túl sokáig tartó, nagyon nagy esőkért nem vagyok oda, de a kis és közepes esőket szeretem.
2018. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Petőfi se a nyárról írta, hogy itt van újra, szóval híres rokon lelked is van :D


Én inkább a nyári vihart szeretem, de az őszi esőnek is van egy hangulata.

2018. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, mert nem tudom, hogy öltözzek.


Itt reggel ősszel van 6 fok, délután meg 20, a vízálló cipőm dögmeleg.

A hosszú gatya délutánra sok, a vízhatlan kabát is.

Emellett szemüveges vagyok, így eső = nem látok semmit, esernyővel meg tömegben pl nem lehet közlekedni.


Kalap szar.

A SZÁRAZ hűvössel nekem sincs bajom, egyébként.

2018. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én imádom, mert mindig az ugrik be róla, hogy milyen fazsa, hogy ázik a legelő és szép kövér fű fog nőni rajta a lovaknak :)
2018. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is szeretem, ha nem csak süt a Nap, hanem esik vagy villámlik.
2018. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!