Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzett már így, vagy...

Más is érzett már így, vagy velem lenne valami baj? Mit lehet ilyenkor tenni? 17 L

Figyelt kérdés

A családomtól sok szeretet kapok ( ölelést is), így nem gondolom, hogy szerethiányom lenne.

A bátyámnak rengeteg haverja van, és már én is találkoztam legtöbbjükkel. Némelyiküknél azt érzem, hogy úgy megölelném őket szívem szerint( nem mindenkinél). Pedig különösebben nem tetszenek( van azért 1-2 nagyon helyes), nem is ismerem őket igazán...akik jobban közvetlenebbek felém meg nyitnak felém, azok iránt érzem ezt. Szerintem örülök neki, hogy ha a környékünkön nem is, de legalább az országban léteznek ennyire normális és jó fejnek tűnő fiúk ( szerintem nem csak annak tűnnek, azok is lehetnek). Akik nyitnak felém azok kedvesek, aranyosak meg viccelődnek velem, és gondolom lehet hogy ezért érezhetem hoyg megölelném őket vagy nem tudom. Ja am 25 év körüliekről van szó.

Erről nem mertem senkinek sem szólni, meg szerintem nagyon hülyén és félreérthetően jönne ki ez az egész dolog ha megkérdezném valamelyikőjüktől hogy megölelhetem-e őket...

Úgy vágynék rá, hogy megöleljem egyikőjüket de csak úgy,minden ok nélkül.

Nem szeretném hogy esetleg nyomulósnak tartsanak.

Ilyen helyzetbe mit lehetne tenni? Inkább próbáljak ne foglalkozni ezzel az egész dologgal? Ti mit szólnátok ha ilyen helyzetben a haverotok húga ilyet kérdezne?



2018. aug. 27. 21:42
 1/5 Umaku ***** válasza:
90%

Jó kérdés, én tuti azt érezném hogy nyomulni akarsz a haverjaimra...

Nem feltétlen zavarna, főleg ha már ti is valamilyen szinten barátok vagytok de ha nem a megfelelő szituációban csinálod elég szépen felszaladna a szemöldököm hogy “lol mit akarsz te”.

L17 tesokám F25

2018. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Engem már több mint 3 éve nem ölelt meg senki. Nem is érzem fontosnak ( pedig pszichopata se vagyok). Szeretethiányom sincs...

Szerintem fojtsd el ezt a kényszert, mert elég fura és nem tudom milyen reakciót váltana ki a fiúból (valszeg visszaölel), na de utána majd hogy közeledik feléd az más kérdés...

2018. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy természetes szexuális vonzódás, tehát mindenkiben benne van. Csak tabunak tekintik. Ha nincs szexuális kapcsolatod, vagy régen elégítetted ki magad. A szexuális vágy felerősödik és kevés inger is elég, hogy lázba jöjj. És ilyen szeretetéhség formájában mutatkozzon.

Csak úgy megölelni valakit, azért etikátlan, mert érzelmileg felkavarunk vele több ismerőst és félreértésre ad okot. A srácnak is okozhatsz vele lelki sérülést.

De ha komolyan gondolod, titokban beszélhetsz a sráccal. És ha letisztáztad a helyzetet, nyugodtan megölelheted. Lehet hálából többet is kapsz érte.


Nagyon hasznos őszinte kérdés volt! Köszönöm!

2018. aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak én fiúként. 🤔 Én imádok ölelkezni, csak nincs kivel. 😅 Kár, hogy nem lehet barátnőm. :( Pedig őt gyakran ölelgetném. 😁
2018. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy nincs veled semmi baj, csak az ölelés a szeretetnyelved, mint amúgy nekem is. Van ilyen, hogy valaki ezt jobban szereti, mint azt. Nekünk az ölelés jutott, van ilyen és nincs ezzel semmi baj. 🙃
2018. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!