Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz lenne ezért...

Szerintetek gáz lenne ezért bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés
Diákmunkára jelentkeztem és e-mailben kellett visszaküldenem egy közvetítőnek (egy nagyon kedves, aranyos, fiatal lány) az irataimat meg hasonlókat. Ezt megtettem, de valószínűleg ő nem kapta meg (pedig jó helyre küldtem), ezért néhány nappal később írt megint én pedig pont ideges voltam és kicsit ingerülten mondtam neki, hogy már egyszer elküldtem, de akkor elküldöm még egyszer. Nem volt benne semmi durva, de bűntudatom van azóta emiatt.. Gáz lenne most írni neki és egy rövid mondatban bocsánatot kérni?
2018. aug. 28. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,csak felesleges.
2018. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz, de felesleges. Magyarázkodás utólag sosem ér túl sokat, ráadásul csak újra felhívod a figyelmét, hogy bunkó voltál. Ha még kapcsolatban maradtok, akkor legyél tiszteletteljesebb ezentúl.
2018. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azóta már lehet el is felejtette rég túl van a dolgon
2018. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Én még nem igazán találkoztam olyan levelezőrendszerrel, ami hibázott volna levél kézbesítésében, pedig informatikus vagyok és sokat használok. Még ha a spam mappájába is került, akkor is ő hibázott, amivel neked kényelmetlenséget okozott. Teljesen jogos egy mértékelt rápirítás, ez az egészséges vérnyomásod mellett az ő fejlődését is szolgálja; a továbbiakban figyelmesebb lesz ezáltal, jobban teljesít a munkájában, több bért kap, jobb párt talál, életre-termettebb utódokat gyarapít, akik hasznosabb tagjai lesznek a társadalomnak, akik nagyobb eséllyel teremtik meg a világbékét, ami által egymást karöltve gyűrjük le a Globális Felmelegedést és az energiaválságot, ami után robbanásszerűen fejlődhet az űrtechnológia és benépesíthetjük a galaxist, majd az univerzumot.

Ne kérj bocsánatot szerintem.

2018. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem, azt mondta egyáltalán nem sértettem meg, ennél sokkal-sokkal durvább hangnemben is kap leveleket/hívásokat.
2018. aug. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!