Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell teljesen ismeretlen...

Miért kell teljesen ismeretlenül lehazugozni embereket a kérdések alatt?

Figyelt kérdés

Épp most olvasgattam az oktatás témában, erre látom, hogy egy kérdés alapján lehazugozzák az adott kérdezőt, és a kérdés kiírójának kell magyaráznia hogy igaza van. Én is jártam már így,

Miért ilyen rosszindulatúak itt az emberek?

Miért nem a kérdésre válaszolnak sokan?


(Ez a kérdés volt az,bár lényegtelen, mert számtalan ilyet be tudnék linkelni. https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__speci..


2018. aug. 28. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Dehogy olvastad, ne trollkodj már.
2018. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok oka van. Van, amelyik kérdésről ordít, hogy kamu. Van, amiről remélik, hogy az, mert nagyon durva. És van olyan is, hogy valaki totál más életet él, mint te, és arra,ami neked egyértelmű azt hiszi, hogy csak kamu lehet. Pl. több a pénzed vagy izgalmas munkahelyed van, amit kevesen ismernek.


De ez alatt a kérdés alatt szét fognak trollkodni,most mindenki azt mondja majd, hogy hazudsz. Fantáziadús poénok lesznek.

2018. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó de ez a kérdés nem tűnt kamunak, és ilyen emberek más kérdéseit is tönkreteszik. Az életben milyenek lehetnek akkor az itteni emberek, rossz belegondolni.

Köszi neked a választ meg a véleményt!

2018. aug. 28. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj,okosabbat nem tudok mondani, de nekem is volt olyan, hogy egy adott hajfestési technikával kapcsolatban tettem fel kérdést. Mindenki csak annyit írt, hogy már nem divat. Én erre megismételtem a kérdést, és udvariasan elmondtam, hogy nem ezt kérdezem. Erre válasz: jó, akkor hordd a szar hajadat így, ami már 10 éve nem divatos. Ismét elmondtam, hogy nem hiszem, hogy érdekel, hogy divatos-e, miért kötözködik, a kérdésre kérek választ. Erre szóvá tették, hogy még nekem áll följebb, hiszen ők mondták, hogy nem divat. Ez arra példa, amit mondtam: el se tudják képzelni, hogy valaki más értékrend szerint él, itt most konkrétan azt, hogy valaki nem divatból választ frizurát, hanem mert jól áll vagy tetszik neki.
2018. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A linkelt kérdésben mondjuk legalább bocsánatot kért. És ott is az van, hogy 1., fingja nincs az oktatási rendszerről 2., magából indul ki: ő a papírra hajt, ha megvan a papír, nem alacsonyodik lejjebb. nem hiszi, hogy más másképp van vele.
2018. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A válaszod meg tök jó, amit írtál ott. Bocs, hogy ennyit írtam.
2018. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4: Igen pontosan ilyen emberekre értettem én is. Tényleg amit linkeltem, az csak egy a sok közül.

Komolyan nem értem az olyan embereket akik direkt veszekedni vagy beszólogatni járnak a kérdések alá. Unalmas, és a kérdéseket is elrontják.

2018. aug. 29. 00:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2018. aug. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!